Opinie: Palenie Gumy: Jak niszczyć skuter

Nie, i nie zamierzam tak robić. Nawet, jeśli opona będzie już na “zwałke” Po prostu, po dupie dostaje cały napęd wtedy, paliwo drogie :smiley:

Jeśli mowa o QMB to są bardzo wrażliwe na min stunt , czy palenie gumy . Od taki zabaw cierpi łańcuszek rozrządu (rozciąga się ) , łożyska wału , pasek dużo by wymieniać , ogólnie nie polecamy motor ,szczególnie skuter jest do jazdy :slight_smile:

Dać debilowi skuter…

Cześć wszystkim ! :slight_smile: Witam, po baaaaaardzo długiej, nieobecności na Skuterowo.com :slight_smile: Mam nadzieje że wsiąkne na dłużej, teraz na forum i tak na szybko, oglądając ten filmik aż ciśnie się na usta słowo " idiota " …

Ja to ogólnie trochę nie rozumiem po co to robić małym skuterkiem. Popisać się mocą? Przecież w sprzyjających warunkach da się spalić gumę rowerem… Gorsza sprawa, że zakupiony sprzęt używany po takich przejściach szybko się zacznie psuć.

Jego sprawa (widać ma dużo kasy na remonty), ja dbam o swojego skuterka,a moc jest taka że nie wyobrażam sobie go w roli jakiegoś ścigacza,a przynajmniej to nie zabawa dla mnie.

Ciekawe czy pokaże filmik ojcu!!jeszcze jak jedzie na skuterze w 8 osób:)

Czy ten skuter to prezent, czy ciężko zarobione pieniądze?

mi by był szkoda tak męczyć moto :confused: widac, że nie ma gość wyobraźni :confused: a później będzie narzekał że romet się psuje. jak tak go katuje… kumpel też jeździ 727-ką i zrobił już prawie 10k i nic nie musiał w nim naprawiać prócz wymian płynów i lania paliwa, a taki młodziak dostaje skuter i męczy go jak traktor… jakby sam na niego zarobił to może by dbał bardziej :confused:

moj zipp simply to poezja polecam!!!

Ale trzeba to robic tak jak ja - na skorce od banana lub arbuza, ewentualnie na zgnilym ziemniaku…

Tak samo ma się sytuacja jak i z samochodami taki młody dorwie auto jeszcze kupione nie za swoje pieniądze i popisuje się dla szpanu przed kumplami pali gumę jedzie nie raz ile ,fabryka dała bo chce pokazać że on potrafi co czasami kończy się nieprzyjemnie podobnie jest i ze skuterami jeden jeżdzi dla przyjemności lub też jest to jego środek transportu np. do pracy i dba o to żeby służył jak najdłużej a inni traktują skuter jako zabawkę dla szpanu, popisu przed kumplami.Zależy od tego czy ktoś jest mądry czy nie. Bo wzsystko jest dla ludzi tylko trzeba z tego mądrze korzystać