Opinie: Od 2013 Nowe Prawo Jazdy, Nowe Procedury

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Od 2013 Nowe Prawo Jazdy, Nowe Procedury

Ten temat zawiera 45 odpowiedzi, ma 21 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe mazda1309 mazda1309 5 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 46 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Marta
    Marta
    Użytkownik

„każda osoba (niezależnie od kategorii prawa jazdy o którą będzie się ubiegać) pierwsze kroki będzie musiała skierować do Starostwa” To już są jaja „W urzędzie utworzony zostanie profil kursanta i przesłany (drogą elektroniczną) do ośrodka szkolenia kierowców wskazanego przez osobę zainteresowaną.” A to jeszcze większe

[i]Jestem Marta i uwielbiam skutery. Do tej pory niestety miałam tylko Vespę, aktualnie pasjonuję się jazdą jako plecaczek:)[/i]
    Zdjęcie profilowe Nomad
    Nomad
    Użytkownik

Jezusie! To, co mnie czeka to na prawdę zaczyna aż przerażać. Może nie taki wilk straszny jak go malują?

Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Baaardzo się cieszę, że mam to wszystko już za sobą 🙂 Współczuję jednocześnie tym, którzy…

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

A ja nie mam za sobą i się nie przejmuje, nawyżej na wakacje pojadę 50-tką 🙂 a jak nie zrobie A do 2014 to na NordKapp też pojade 50-tką, a co tam. 🙂

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe Michal_Keeway
    Michal_Keeway
    Użytkownik

A jak ktoś ma kartę motorowerową to co ma zrobić, udać się z nią do urzędu gdzie wydają prawo jazdy i tam wymienić na prawko czy jak kurs od nowa ?

Szaman
    Zdjęcie profilowe Marta
    Marta
    Użytkownik

Tutaj masz wszystko o karcie motorowerowej i prawie jazdy am, tłuką to tutaj w kółko.
    http://www.skuterowo.com/tag/prawo-jazdy-am/

[i]Jestem Marta i uwielbiam skutery. Do tej pory niestety miałam tylko Vespę, aktualnie pasjonuję się jazdą jako plecaczek:)[/i]
    Zdjęcie profilowe Skuterowo.com
    Skuterowo.com
    Użytkownik

Czy mi się wydaje, czy nowe prawo jazdy, które wejdzie w 2013 roku to stek głupot i utrudnień? Czyli znaczy, że teraz, żeby zapisać się na prawko będzie trzeba najpierw do urzędu? Co za bzdura!

Zdjęcie profilowe SlawOolol00G
    SlawOolol00G
    Użytkownik

Ja w tym roku dostałem motorowerową i nie musze się martwić ;d

Zdjęcie profilowe SlawOolol00G
    SlawOolol00G
    Użytkownik

Mam pytanie: Czy jak wejdzie to prawojazdy AM to muszę obowiązkowo tą karte wymienić na AM? Czy jak nie wymienię to moja karta będzie ważna?

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Ja też może będę robił A i w moim wypadku jest potrzebna najważniejsza formalność: pozwolenie od Mojej Księgowej:-)

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 46 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie