Opinie o Praskiej Auto Szkole

Cześć.
Dzisiaj zobaczyłam tutaj reklamę Praskiej Auto Szkoły. Mają kat A za niecałego tysiaka. Chciałam się dowiedzieć teraz czy macie jakieś doświadczenia z tą szkołą? W internecie widziałam, że opinie są raczej dobre. Ale wolę zapytać WAs, tych, którzy robili tam może prawo jazdy na motor.

Jak jeszcze mieszkałem na Tarchominie w Warszawiwe to robiłem tam prawko, ale B.
DLa mnie ok. Fajnie było, bo to nie jest jakaś wielka szkoła, tylko raczej taka lokalna. Istruktorzy są OK i z tego co pamiętam to ceny też w miarę w porządku.

Martuś, ja w szkole "Manewr" niedaleko kina "Femina" robię A+B za 1600zł :D Wystarczy legitymacja ucznia/studenta i za 1 kategorię płacisz 850zł, jak 2 na raz to można stargować do 1600zł bez problemu :D Generalnie plac manewrowy na Żeraniu, koło pętli.

Fakt faktem, że trochę się czeka, ale wakacje i sporo ludu.Ale np. od kat. B mam świetnego instruktora, od A też spoko xD

Tu masz za 900 zł do 25 lipca. W sumie chyba niezła szkoła, bezproblemowo załatwiłem wszystko w 3 tygodnie i czekam na egzamin.
http://www.vipszkola.pl/

Marta napisał:

Cześć.
Dzisiaj zobaczyłam tutaj reklamę Praskiej Auto Szkoły. Mają kat A za niecałego tysiaka. Chciałam się dowiedzieć teraz czy macie jakieś doświadczenia z tą szkołą? W internecie widziałam, że opinie są raczej dobre. Ale wolę zapytać WAs, tych, którzy robili tam może prawo jazdy na motor.

Marta, osobiście polecam PAS. Profesjonalnie i co ważne indywidualne podejście do ucznia:)