Opinie: Nowy Romet za Twój stary motorower

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Nowy Romet za Twój stary motorower

Ten temat zawiera 32 odpowiedzi, ma 20 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Mrcn Mrcn 5 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 33 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe hidden
    hidden
    Użytkownik

A muszą być zarejestrowane czy coś? Bo można kupić zardzewiały złom z allegro za 50zł i dostać te min 500 złotych ;).

Zdjęcie profilowe Skuterowo.com
    Skuterowo.com
    Użytkownik

No ja to bym raczej swoje stare Piaggio nie oddał:)

Zdjęcie profilowe Kamil
    Kamil
    Użytkownik

no właśnie podajcie wiecej szczegółów 🙂

Zdjęcie profilowe Gumol344
    Gumol344
    Użytkownik

Jezeli mam zatarty tłok i łysy pasek to kwalifikuję się ?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Czy musze od nich kupić jakiś skuter aby dostać te 500 zł? Czy skuter musi być zarejestrowany? Jak tak, to czy dostane jakąś umowe kupna sprzedaży abym mógł go wyrejestrować? Czy taki mój toros f16 ze zgiętą ramą (została rama, kompletny silnik i dwa koła) czy to się kwalifikuje? Podajcie więcej szczegółów!

Zdjęcie profilowe adasiowwy
    adasiowwy
    Użytkownik

Pisze że każdy stan pojazdu!!!
    Jak wół piszę

„bez względu na rocznik, stan techniczny i markę pojazdu, otrzymają od 500 do 1500 złotych w gotówce” – Ślepi jesteście?

Co do pytania Izdabski12 to nie wiem czy jakaś umowa będzie…

Lubię placki i zapach benzyny!!
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

To nie działa tak że zawioze stary motorower, wezme 500 zł i nara. Warunek jest taki – muszę od razu KUPIĆ nowy pojazd marki Romet. A nie ma rometa za 500 zł, tak więc i tak trzeba będzie do interesu dołożyć. Tak więc jak ktoś chciał na kupce złomu zarobić to mu się to raczej nie uda.:-)

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe Diablo
    Diablo
    Użytkownik

a co z opcją wyrejestrowania pojazdu ? czy Romet spisze z nami umowę kupna – sprzedaży czy jak to ma wyglądać ? gdzie można zapoznać się z regulaminem akcji ?

Zdjęcie profilowe exemor
    exemor
    Użytkownik

Od lutego 2013 producent Arkus & Romet Group rusza z ogólnopolską akcją wymiany używanych jednośladów na nowe. Zasady wymiany produktów są proste, Romet odkupi Twój zużyty pojazd. Osoby które przekażą swój stary motorower, skuter czy motocykl do punktu handlowego Romet Partner, bez względu na rocznik, stan techniczny i markę pojazdu, otrzymają od 500 do 1500 złotych w gotówce w zamian za zakup nowego motoroweru, skutera lub motocykla marki Romet.

Ogólnopolska akcja „Stare na nowe” to pierwszy w Polsce tego typu program w branży motoryzacyjnej. Romet jako lider jednośladów w Polsce dzięki temu, że posiada ponad 140 punktów Sieci Franczyzowej Romet Partner, jest przygotowany do realizacji tego przedsięwzięcia” podkreśla Dyrektor Romet Motors Agnieszka Starzyk.

Akcję „Stare na nowe” wzmocni kampania reklamowa w radiu, mediach branżowych i Internecie.
    Opis ze strony http://www.romet.pl
    Co do kupna od nich naszego pojazdu wydaje mi się ,że spisują jednak jakąś umowę . Przecież ktoś mógł by przyprowadzić motor sąsiada 😉 No i co za tym idzie oczywiście motor z papierami . Sama logika .

„Nie pojemność lecz technika zrobi z ciebie zawodnika”
    AMG Zhongneng Retro 2007 przebieg – 118225 użytkowany w Holandii
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Nie no normalnie interes życia 😀

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 33 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie