Opinie: Nowe Logo Polskiej Policji: Wkrótce

Nie mają na co wydawać pieniędzy podatników.

Po co zmieniać logo policji, skoro z policją kojarzy się odznaka policyjna (logiczne), a nie jakieś tam kreski, poukładane w kształt ośmioramiennej gwiazdy. Logo może i ładne, ale przypomina mi raczej jakiegoś producenta leków, niż policję ;d

A sam przetarg pewnie jak zwykle został przeprowadzony właściwie i wcale nie był ustawiony :)

Nowe logo poprawi jakość pracy policjantów… No nie, pęknę ze śmiechu… Co za kraj…

Mam wyłożyć 1mld złociszów na takie gówo? Ty jbany tusku wyp***alaj z Polski. Ja widzę, że jedzie pała. Dzięki tuskowi i jego logo odrazu każdy zobaczy, że gliny(no bo przecie niebieski się nie wyróżnia). Oto najlepszy przykład jak tusk(specjalnie z małej litery) r**h w dup Polaków! A tu taki mały przykład z mojego osiedla. Jeszcze 3 lata temu komenda na osiedlu nie miała nawet drukarki a wszystko pisali na maszynie(duże osiedle w Zielonej Górze). Więc nie lepiej zainwestować w drukarkę tylko w logo?

No wiesz, loga nie trzeba obsługiwać, a z taką drukarką nie każdy może sobie poradzić :)
A maszyna to i prosta w obsłudze i popsuć ciężko :)

haha