Opinie: Mandaty z fotoradaru 2015: Za prędkość zapłaci właściciel motocykla. Bez punktów

To jest… genialne. Nie ma dowodów na to, że właściciel przekroczył prędkość? Karamy za niewskazanie kierującego. Nie ma obowiązku składania zeznań jeśli może to obciążyć jego lub jego rodzinę? I co z tego, ktoś musi zapłacić.

Ale jakie to będzie skuteczne... 100/100 - trafiony - zatopiony... ;)))

Bajka koniec ze sprzedawaniem punktów.

Ale ile pięknych fotek od d...y strony będziesz mógł zebrać... ;)))

Sprzedaz punktow? I tak kto chcial to odmawial wskazania i bral eiekszy mandat bez punktow. Tylko ja glupi kiedys sie przyznalem i mialem 2 punkty przez rok. Teraz stwierdzilem ze jak dostane to biore bez wskazywania wyzszy i wsio. Bo tak naprawde to nie kasa jest problemem,tylko wlasnie punkty sa dotkliwe i upierdliwe.

Fakt, ale teraz to i z kasą będą mogli solidnie człowieka skubnąć... a chwila nieuwagi, to i prawko ustrzelą... :(((

Bo to nie jest kraj dla starych ludzi:D Tylko dla tych co zbierają punkty:D

Tu się niestety - w drodze wyjątku - muszę z Tobą zgodzić... Tylko, jak jeszcze zaostrzą przepisy i zasady rekrutacji na egzaminach, to na drogach zostaną sami starzy, krokodylki i misiaczki... :D

A najgorsze jest to że jak już się uzbiera te punkty to nic nie dają tylko jeszcze zabierają,no czuję się oszukany:D

Jest postęp Paci, teraz dostaniesz piękną fotkę swojego zada, wraz z fakturą za tę usługę... :D

Czy pani Ania potrafi napisać coś sensownego? Czy mając skuter o pojemności 150 przepis mnie nie będzie dotyczył, czy może “złe wieści” odnoszą się tylko do posiadaczy mniejszych pierdopędów? Poza tym trzeba być typowym ignorantem pisząc, że skuteczne egzekwowanie prawa oznacza coś złego. Tytuł powinien brzmieć: “Nareszcie łąmiący przepisy zapłacą za swoje”. Moim zdaniem kary za nieprzestrzeganie przepisów powinny być przygniatające, tak żeby hołota w końcu nauczyła się jeździć. Wysokość mandatów za prędkość powinna wynosić tyle ile wynosi przekroczenie prędkości razy waga pojazdu i wtedy mielibyśmy Szwajcarię.

tak napisała bo cytuję; Skuterowo.com to portal oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm. Co do " Poza tym trzeba być typowym ignorantem pisząc, że skuteczne egzekwowanie prawa oznacza coś złego" to dla mnie mogą ci za przekroczenie dać nawet 10lat gułagu u ruskich:D A co do " Wysokość mandatów za prędkość powinna wynosić tyle ile wynosi przekroczenie prędkości razy waga pojazdu i wtedy mielibyśmy Szwajcarię" już ja mamy z frankiem i większy burdel nie jest potrzebny.
Podsumowując jesteś nie zadowolony z życia i lubisz krytykować innych a powodem jest frustracja bo masz małego ptaszka:D a pani Ania ma większe "jaja" od ciebie:) Pocieszyć cię moge tylko przysłowiem że nieważne jaki wielki ptak tylko jak mocno dziobie:)