Opinie: Maciej Z. trafi na dwa lata do więzienia

Ja pewnie na jego miejscu dostałbym z 10 lat, ale…sądy przecież u nas są sprawiedliwe :slight_smile:

Prawo w tym kraju jest dla ludu,dla celebrytów,polityków i ludzi bogatych działa zupełnie inne prawo.

Gdybym ja jechał tym Ferrari to do końca życia bym z pierdla nie wyszedł. A Maciej Z. nawet krat nie zobaczy. Są równi i równiejsi.

2 lata za bycie skończonym idiotą i zabicie człowieka? Śmiech na sali sądowej, bo sędzia wziął w łapę. To jest kpina w żywe oczy, ta zientarska m***a nie powinna z więzienia wyjść przez co najmniej 15 lat

“Syn Włodzimierza Zientarskiego-Maciej Z.”-zgadnij, jak ma syn na nazwisko :stuck_out_tongue: A na poważnie-2, 5 czy 10lat odsiadki-co za różnica, sam fakt, że zabił człowieka może go męczyć i może zrozumiał, że przegiął, szkoda tylko, że za późno…

Wiecie, szkoda mi trochę faceta, bo swoje odcierpiał. Co prawda z własnej winy, ale jednak. To chyba dla niego największa kara i nauczka. Jego wina nie ulega wątpliwości i sąd to też na szczęście to potwierdził.
Ale na pewno zgadzam się z opinią, że prawo jest dla bogatych. Nie masz kasy - idziesz siedzieć.