Opinie: Kymco MyRoad 700: Z Bliska

Reklama KYMCO jak zwykle rozkłada mnie na łopatki:D Ponownie zawiodłem się na malowaniu (tak jak w Downtownie) - tylko 3 nudne kolory: czarny, srebrny i biały. Co prawda biały ładnie wygląda, ale mogli by spróbować czegoś innego. Aha, jeśli idzie o moc, to wygląda na to, że jakiś Chińczyk (mieszkaniec Tajwanu to też Chińczyk :P) doszedł do wniosku, że moc to znaczy horsepower po angielsku i dalej jest napisane (na stronie specyfikacji technicznej) “kw” czyli moc wynosi 44kw, a to już jest 60 kucyków :wink: Sprawdziłem, bo coś mi się wydawało podejrzane, żeby jednocylindrowy Downtown miał ponad 30 KM przy 300 ccm pojemności, a 700 ccm na dwa garnuszki tylko 14 więcej :smiley:

Prawdziwa Bestia!! Szkoda ze nie jest oferowana w Polsce, jestem ciekaw jaka była by jego cena jesli by byl dostepny. Wyglada naparwde dobrze ten skuter.

@marcinplock Włoski dystrybutor Kymco sugeruje cenę trochę ponad 8000 euro, czyli na dzień dzisiejszy około 35 000 zł :>

Był kiedyś u nas oferowany w cenie troszkę ponad 30tyś zł

W przyszłości ( za kilka lat ) jak zrobię sobie prawko kat. A planuje kupić sobie maszynę tego typu. Jakoś nie ciągną mnie ścigacze itd. Skuter z takim silnikiem jest jak dla mnie lepszy i ma większe możliwości transportowe a wcisnąć w fotel też potrafi.

Piękna bestia :smiley: Takim bym pośmigał :smiley:

Jest cały czas w sprzedaży: http://www.skuter-sklep.pl/index.php?cat=9&idp=108&p=1

Honda zaprezentowała pojazd łączący cechy skuterów i motocykli, w dodatku Integra (tak się nazywa ten model) spala 3,7 L benzyny na 100km i to przy pojemności 700 ccm! Muszę przyznać, że nowe moto wygląda pięknie. Ciekawe ile będzie to cacko kosztować…

Mam nadzieję że kiedyś będzie mój. Reklama kymco jest strasznie do kitu, ale tak czy siak jest to niesamowity skuter. Myślałem że to pokrętło to jakieś ogrzewanie :smiley: - swoją drogą - mogli by coś w tym kierunku wymyślić :slight_smile: