Opinie: Kymco Agility RS 4T: Mój Skuter

50 cm3 4T i 6 koni? Jak ta technika idzie do przodu… Ciekawe jak by mi się jeździło czymś takim. Jak spalanie?

Od samego początku gdy tylko wszedł ten model Kymco do produkcji strasznie mi się podoba :wink: Byłbym w stanie sprzedać mojego chiniolka i kupić Kymco ale mam poważną przeszkodę - budżet. Ale muszę powiedzieć że według mnie jeden z najładniejszych skuterów 50ccm.

Masz wydech z lewej strony? :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

baaardzo dłuuuuugi artykuł hahaha naprawdę się postarałeś …

Wydech z lewej czy odwróciłeś obraz jakby? :smiley:

Tak na prawdę ma 3,6 KM przy 7500 obr/min i wydech z prawej strony :slight_smile: Kolega trochę pofantazjował.

Wydech jest z prawej strony tylko obraz przekręciłem żeby ładniej wyglądał :), a szczerze komu by się chciało czytać coś długiego. Ostatnio podczas pierwszej wywrotki zauważyłem fajną właściwość tego skutera, nóżka stała jest tak wysunięta że podczas mniejszych wywrotek można obejść się bez rys :smiley:

Oj, to nie ten teges tak pofantazjować. Ale… Ja czytam i dłuższe.

Odnośnie ilości KM zasugerowałem się tym opisem: http://kymcosklep.pl/opis/274504/kymco-agility-rs-50-4t-najnowszy-rocznik-2012.html Jednak ktoś mi mówił że 6 więc tak napisałem jednak skuterek daje radę na seryjnych częściach.

ja mam rsa w 2t jest mocny ale pali 5 litrow nie ma z nim wgl problemu oprocz tego ze jeżdze co pare dni na stacje:)

Skuterek naprawdę fajny, wysoka kultura pracy oraz przede wszystkim małe spalanie, co jak wiadomo w dzisiejszych czasach jest wielkim plusem. Rs/ka w wersji 4t nie odbiega osiągami od pospolitych 2t, które spalają średnio 1,5 litra więcej. W moim Kymco zamontowałem wariator polini dzięki czemu przyśpieszenie wzrosło i nie odbiega one od skuterków z silnikami 2t co jest największą wadą jednostek czterosuwowych. Z dobrze wyregulowanym gaźnikiem, odblokowanym modułem oraz wariatorem polini prędkość wyniosła ok 70km/h(Zablokowany moduł 65km/h). Polecam ten skuter przede wszystkim osobą, które cenią sobie wygodę niskie spalanie oraz niebagatelny wygląd :slight_smile:

6 km i 60 km/h w kilka sekund ,jedynie jak ma takie przekłamanie ze w momencie gdy wskazówka licznika pokaze 60 mamy realne 30 ,sam testowałem pare dni temu kymco s9 driftboxem racelogic i 0-50 z 5 pró srednia 9.0 sek 0-60 km/h 14.0 sek 0-70 km/h 26.o sek vmax 73 km/h licznik 85 km/h waze 75 kg .

pozatym ten model ma 3,6 km a nie 6 i o ile wgl wyciągnie realne 60 to po co najmniej 20-25 sekundach .

Wynik przyspieszenia lepszy jak 125cc ale to tylko fantazja.