Opinie: Kymco Agility Carry: Na czas. Na miejsce

Co do tego sygnału dźwiękowego przy włączonych kierunkowskazach - macie rację! Dziś widziałem gościa na Bassie jak sobie jechał z włączonym leweym kierunkiem ( oczywiście nie skręcał) i bardzo się denerwował że puszki na niego trąbią…

Przyzwyczajony do sygnału migaczy w Kymco ND (oraz wcześniej w dużych moto), w szoku byłem po kupnie 2go motorowera zipp pro 50 - że takiego rozwiązania może nie być.

Trzeba patrzeć na kontrolki, akustyczny sygnał kierunków stanie się zbyteczny, zresztą zawsze słychać “stukanie” przerywacza kierunków… Przycisk “passing” występuje w większości skuterów. Hamulec postojowy, super sprawa! miałem taki w Hondzie Pantheon, sprawdzał się np. stojąc na czerwonym świetle pod górkę, nie trzeba było cały czas trzymać wciśniętej klamki hamulcowej…w przypadku załadowanego skutera to bezdyskusyjnie świetna sprawa. Szkoda że Carry, nie występuje w wersji z mocniejszym silnikiem 125ccm.

Pietro tu chyba właśnie chodzi o owe “stukanie”, w elektronicznych przerywacach go nie ma. Najlepiej wyrobić sobie nawyk wyłączania kierunków.

Fajny test,tylko prowadzący mi nie pasuje i ciągle yyyy,eeee.

Skąd Wy go wzięliście,tego głosu nie chce się słuchać. W ogóle koleś nie pasuje mi do skuterów.

e tam Hugo czepiasz się gostka… rozumiem jakby jeszcze była kwestia, że Leszek zdjąłby z wizji panienkę i zastąpił ją w/w… mnie tam obojętne, czy Leszek, czy w/w. A może jedną z użytkowniczek dać? Przecież mamy takie… miło by było oglądać i słuchać…

e tam Hugo czepiasz się gostka :D… rozumiem jakby jeszcze była kwestia, że Leszek zdjąłby z wizji panienkę i zastąpił ją w/w… mnie tam obojętne, czy na wizji jest Leszek, czy w/w. A może jedną z użytkowniczek dać? Przecież mamy takie… miło by było oglądać i słuchać…

sorki za 2x wpis, ale cos forum muliło i wyświetliło mi, jakby nie było wpisu, więc dałem ponownie i się 2 pojawiły - stary i nowy…

A ja właśnie wolałbym żeby to Leszek opowiadał,a ktoś inny jeździł.

N co do Leszka, to muszę przyznać, że ma “radiowy głos”… tak uspokaja i dykcja ok.

Kto usłyszy dźwięk kierunkowskazu w skuterze, w kasku na głowie i w warkocie innych pojazdów.Chyba że ten dźwięk będzie doprowadzony do klaksonu, w tedy tak.

rolczyk222 ten dźwięk bardzo wyraźnie słychać nawet z dużej odległości i bynajmniej nie jest on podłączony do żadnego klaksonu. Mając nawet słuchawki dokanałowe w uszach słychać “chodzący” kierunkowskaz. Więc pytanie skąd ów dźwięk się bierze ? Z samego przerywacza. Bimetaliczna blaszka w momencie wyginania się wydaje taki dźwięk.

Gdzie można kupić taki kufer jak w pokazanym egzemlarzu? Będę wdzieczny za pomoc.

MOTOR-LAND, ul. Wał Miedzeszyński 262 - osobiście
http://sklep.motor-land.com.pl/k-7761-akcesoria-dla-kurierow/ - lub przez neta