Opinie: Ksenony i Ledy nielegalne?

No ja to popieram jak to mówią “święta się skończyły a debile lampek nie zdejmują” Należy tępić wiejski tuning i szpanerów dla dobra wszystkich użytkowników drug.

Ja kupowałem ksenony, żeby poprawić widoczność w nocy. Prawie nic nie dało… Może troszkę jaśniej oświetla. Żeby się elegancko jeździło to trzeba by pierdzielnąć taką lampę jaka jest w np. cbf’ce. Zwykła, prosta i dobrze świeci.

No ja planuję założyć ksenona na przod i coś lepszego na tył, nie mam zamiaru zmieniać kloszy a jedynie żarówki…tylko jak dobrać właściwą, dobro jakościowo i żeby działała

Polecam taką stronkę www.lantis.pl tam znajdziesz coś dla siebie.

A co ze skuterami, które mają ledy w standardzie? Ktoś kiedyś musiał dać na to homologację. Ja na przykład mam w swoim skuterze w przedniej lampie pozycyjne diodowe oraz migacze. I tak skuter wyjechał z fabryki… Inca Lambros SE.

Najprostszy i legalny sposób na poprawienie widoczności to założenie firmowych żarówek o wzmocnionym strumieniu światła (np. Blue Vision, Night Breaker, +30% itp.). Są droższe, mają krótszą żywotność ale świecą jaśniej przy takim samym poborze prądu i posiadają homologację.