Opinie: Kiedy Będzie Koniec Zimy?

Ja już śmigam bzykiem od lutego. Nabite ponad 650 km, a było 20. :slight_smile:

a byla zima ?
od 9 marca zrobilem 1200km z tym ze teraz stoje 4 dzien i przygotowywuje sprzet na caly sezon.poza tym jakos od konca pazdziernika do 5 marca (wtedy sprzedalem moja 50:) )wyszlo kolo 4 tys
wiec dla mnie zimy nie bylo
a tak powaznie moze juz jest koniec ?
temperatura rosnie z dnia na dzien
pozdrawiam

4T FOREVER

Chorzów godz.6.00 - właśnie zaczeło prószyć śnieżkiem .

Mario1 napisał:

Chorzów godz.6.00 - właśnie zaczeło prószyć śnieżkiem .

A może to popiół leciał komuś z komina ? :).Tak poważnie to chyba wreszcie zacznie sie ta upragniona wiosna.Mnie w tym roku udało się już zrobić 300 km.

zaczeło się od śnieżku a teraz to zmieniło się w deszczyk - więc to już na pewno wiosna się pcha na chama.

teraz u mnie pada kużwa śnieg.

chyba mieszkam na jakimś zadupiu , raz śnieg raz deszcz i od nowa ,- to ostateczna walka zimy z wiosną :-))

:) w gliwicach deszcz a zaraz ide -jade do garazu ktory jest 10 km od mojego domu - u rodzicow
czas skladac w koncu w czwartek bedzie w sloncu ze 33-35 stopni :)

4T FOREVER

w wawie piękne słoneczko świeci od paru dni ;) 1*C jak narazie ale zapowiadają 8 już jutro i do 15 za tydzień :D

na podkarpaciu sniegu juz prawie nie ma, w sobote ma byc 16 stopni ;]

a ja mam właśnie ponad 700 km przebiegu nakręcone od 1 marca :slight_smile:

ja dziś zamiast do szkoły to jeździłem skuterem , zrobiłem około 60km a może wiecej. już myślałem że nie będę jeździł tyle co kiedyś , ale znów nabrałem ochoty żeby pośmigać od stycznia mam 300 przejechane. ciekawe moze jak wyjadę z kolegami pare razy w wakacje gdzieś dalej to na budziku skutnie 20000 XD

Panowie, może jakiś zlocik w Warszawie? :slight_smile:

Ja w tym roku zrobiłem ze 100km, sprzedałem skuter i czekam do soboty.
Od soboty jeżdżę na nowym 2oo i mam zamiar jeździć ile się tylko da.

Co do śniegu... Dzisiaj śnieg z deszczem na przemian w okolicach Niska/Stalowej Woli.

izdebski12 - zaglądaj na “mazowiecką…” może tam prędzej się coś wykluje.