Opinie: Keeway TX 125: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Czesc posiadam od 10 miesiecy keeway tx 125 Plusy duzy wygodny dobre hamulce malo pali (3 litry okolo) Minusy kola szprychowe dramat ciagle nie udolne naprawy gwarancyjne serwis nie testuje pojazdu po naprawie wiec jakies 6 miesiecy ciagly serwis wyciek z amortyzatora przedniego czas oczekiwania na czesci to ponad 3 miesiace mega kiepskiej jakosci lancuch napedowy co 80 km trzeba go naciagac bo szarpie predkosc maxymalna przy mojej wadze okolo 80kg w normalnych warunkach czyli lekki wiaterek ciezko osiagnac 95 kmh ktore deklaruje producent ( motocykl dotarty prawidlowo tzn nie tak jak przewiduje producent) przebieg to narazie 2400 km

Kurcze, w swoim też właśnie naciągałem po raz pierwszy... po 4.500 km... z nudów, bo troszkę jakby wisiał :-) Ale ja się turlam jak staruszka w niedzielę w drodze do kościoła :-))) Ciągle sobie powtarzam: nie latamy stówą po mieście, nie latamy stówą po mieście, nie latamy...
Czasem to działa ;-)

czy ktoś wie do czego służy wolno wisząca kostka elektryczna pod siedzeniem na cztery przewody?nad akumulatorem

do diagnostyki wtrysku? zgaduje tylko.