Opinie: Karta motorowerowa

U mnie w mieście(36tys ludzi), kartę zdałem bez problemu w gimnazjum do którego chodzę. Egzaminy są organizowane 2 czasem 3 razy do roku. Jeśli znasz podstawy ruchu drogowego, oraz podstawową obsługę skutera, zdasz bez problemu. PS: Prawdopodobnie jutro będę miał już kartę, bo zdawałem niedawno ; )

Hehe, dość dawno pisałem ten artykuł ;D Teraz już teorię zdałem, w ten czwartek zdaję praktykę. Już się normalnie doczekać nie mogę. Już mam kilka tras zaplanowanych :smiley:

Ile trzeba mieć lat, aby móc jeździć skuterem? Słyszałem, że od 13 ale dokładnie nie wiem. Proszę o szybkie odpowiedzi. ; )

Mam problem… Chciałbym kupić skuter od 1000 zł do 1700 zł, ale nie wiem zupełnie jaki kupić … !POMOCY!

13 lat ukończone + karta motorowerowa. Do 1700 to dużego wyboru nie ma, coś z marketu (np. Router Bassa)…

Dziekuje bardzo ; )

po co karta ja mam prawko na 125 i moge 50 smigac karte miałem 4lata temu po roku zgubiłem

Trochę mi Ciebie szkoda… Chyba to twoje “prawko” jest od 16 lat. Chyba ci stanął, że masz, bo się chwalisz… Szkoda mi takich ludzi jak ty… Żenada… Pieprzą głupoty i tyle…