Opinie: Już dziś do zgarnięcia kaski na Euro

ciekawe przedsięwzięcie. liczę na odrobinę szczęścia a kask zawsze się przyda także czekamy na 20.00 ;>

niech zgadne: serwery padna juz na kwadrans przed 20sta? :wink:

Liczę chociażby na ramkę.

Yeaa ! A właśnie ktoś mi z pod sklepu kask zaiwanił :slight_smile: Liczę na łód szczęścia ! /:d

Ja mojej powiem żeby brała udział,bo jej kask już strasznie zniszczony jest. Ciekawe czy będą jakieś damskie :slight_smile:

Mam nadzieję, że może wylosuję fajny czarny kask :smiley: Będzie pasował do mojego retro skuterka! :slight_smile:

Juz stronka skuterowo.com sie zwiesza i trzeba dlugo czekac az sie na nia wejdzie to bedzie ciezka sprawa wygrac kask jak miliony urzytkownikow bedzie chciala wejsc na stronke:(((( Szanse 1 na milion:((

Dokładnie. O 20 będzie zawiecha i nic z tego nie wyjdzie. Ale spróbować można.

Zobaczymy komu dokaże szczęście. A szczęście ma tu duże znaczenie, bo ciekawe jak strona będzie działać ;O A jedno małe pytanko: Czy konkurs bedzie w nowym temacie czy tutaj?

Na 99% w nowym temacie, tak jak w święta :slight_smile:

Mój kask jest do niczego, przyda się nowy :), Trzymam kciuki, Niech moc będzie z waszymi serwerami :stuck_out_tongue:

Mi by się przdał w sam raz na nówke skuter

cooo wy gadacie :smiley: tzn. tak mi działa bez zarzutów to raz… a dwa użytkowników skuterowo.com jest niewiele ponad 4 tys. także nie ma co płakać. Niezarejestrowani prawdopodobnie nie liczą się, a podejrzewam, ze połowa kont to ludzie którzy założyli jeden temat bo coś im się zepsuło ;> liczy się zabawa, a jak coś uda się wygrać to zawsze milej ;>

Dokładnie mi też nic nie zamula a liczę że uda się wygrać ponieważ mój jest już trochę zniszczony, a mam obecnie niedawno zakupiony skuter jakim jest Aprilka więc nowy kask się z pewnością przyda :slight_smile:

Jestem :smiley:

Mi by się przydał stary już trochę zniszczony

Poszło :wink: Zobaczymy

Nie wiadomo kto wygrał i o co dokładnie chodziło :slight_smile:

Poszło. I co?

Jak nie wiadomo o co chodzi , to na pewno chodzi o … kaski lub ramki :slight_smile: