Opinie: Junak: Motocyklowe Nowości 2012

Mi się bardzo podobaja nowosci Junaka ale nie ma żadnych testów i nie jestem pewien ich jakości

Dokładnie, nic o nich nie wiemy. Niech Almot zainteresuje media swoimi nowymi produktami - telewizja, prasa, internet. Jest tego trochę. Ja 3.000 PLN zaryzykowałem i po przejrzeniu prawie wszystkich opinii w necie kupiłem chińczyka - Rometa Soft Chopper. Ale żeby wydać 20.000 PLN, też muszą być testy, opinie - a tych jak na razie brak.

“Producent wspomina o zaczerpnięciach z cafe racerów – nie wiemy o co konkretnie chodzi, ale może to i lepiej” JAK MOŻNA NIE WIEDZIEĆ JAK WYGLĄDA CAFE RACER? ale serio - widać takie nawiązania do stylu retro, podoba mi się!

Spokojnie, wiem jak wygląda cafe racer ;). Po prostu tych nawiązań nie ma aż tyle aby to tak podkreślać. Ale kto wie, może pojawi się jakiś Junak stylizacją podobny do Ducati Sport 1000 (motocykl z filmu Tron: Dziedzictwo)?

Jestem pierwszy raz w ;SKUTEROWO;podoba mi się.W prawdzie nie posiadam Skutera ale motorower Junak 901rs po mimo to myślę że znajdę tu wiele dobrych rad.Na początek interesują mnie blokady w Junaku 901rs.Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego użytkowania swoich pojazdów.