Opinie: Jazda komunikacją będzie bardziej nieopłacalna

komunikacja = spocony tłum . bardzo podoba mi się synonim :slight_smile:

W Gdańsku od maja bilet na jeden przejazd = 2,80 zł. Jak na tą chwilę to najdroższa opcja w Polsce. Ale widzę że stolica chce być lepsza :slight_smile:

Kasar W warszawie bilet juz od dawna kosztuje 2.80 . Wiec nie narzekaj.

Co nie zmienia faktu że i tak jest to droga zabawa. Ponadto zarobki w Gdańsku a w Warszawie trochę się różnią.

Skuter to nie tylko sposób na drogie bilety i korki.Mieszkam w rejonie gdzie najbliższe większe miasto to 70km.Do większości małych miejscowości PKS i MZK zagląda parę razy dziennie i ludzie wybierają skuter zamiast wyczekiwania na autobus dużo droższy dojazd samochodem…

skutery podbiją rynek wielu znajomych na początku patrzyło na mnie z politowaniem ,a co zimą, a co jak spadnie deszcz? w tym sezonie kilku z nich już pytało mnie jaki skuter bym polecił a jeden już dociera EKONOMIA puka do wszystkich . 300 km na jednym baku Po mieście za niecałe 40 zł to przemawia .miejsce do parkowania wszędzie to też przemawia. czas przebicia się przez parę ulic w godzinach szczytu - bezcenne-

a jeszcze jak ktoś dojeżdża spod miasta do centrum- to trzeba doliczyć usługi przedsiębiorstwa PKP- czyli co najmniej drugie tyle co za bilet miejski, + koszty dodatkowe w związku z często organizowanym świętem “dzień pieszego pasażera”

Kiedyś siedziałem sobie w autobusie, a nade mną stał koleś. Kichnął i niechcący mnie osmarkał. Nawet nie przeprosił.

Ja kiedyś jechałem skuterkiem,zrobiłem a psik i sobie szybke osmarkałem,dobrze że tego nikt nie widział:)

Ej panowie no ! Nie przy jedzeniu :stuck_out_tongue:

Sorry smarkacze tak mają,już nie będziemy…:slight_smile:

A autobus dodał gazu I wyprzedził mnie od razu! Ale w korkach ja nie stałem No i wszystkich objechałem!

“a jeszcze jak ktoś dojeżdża spod miasta do centrum- to trzeba doliczyć usługi przedsiębiorstwa PKP- czyli co najmniej drugie tyle co za bilet miejski, + koszty dodatkowe w związku z często organizowanym świętem “dzień pieszego pasażera”” - Roomcajz to Ty Inter City tyle śmigasz ? :wink: