Opinie: Jazda Jesienią na Skuterze

Zbliża się jesień. I tu postawię szanownej Redakcji pytanie - czy w tym roku będzie oficjalne zakończenie sezonu Skuterowo.com ? :slight_smile: Pozdraw.

Właśnie. Mogłoby być… Liczę na! Ja jeżdzę codziennie o 6:30 i ciepło nie jest. Potem już tak ale tak to wiadomo…

Dołączam się do pytania w temacie “zakończenie sezonu” Może parę testów odzieży i obuwia na te chłodniejsze jesienne dni ?

ja dziś zakupiłem"kołnierz"aby było mi cieplej :))

Dziś wracałem z roboty o 7 rowerem, jechałem w kurtce softshell z lidla i się nawet zgrzałem

Ja to zaczynam w lutym (w tym roku w połowie stycznia), a kończę w połowie listopada. Dwie pary spodni to podstawa. Ja jeszcze ubieram na kurtkę z Modeki bluzę z kapturem, który wkładam pod kask. Bez rękawic też się nie obejdzie. No i prędkość, wiadomo, do 30-40 km/h.

Ja zamierzam jeździć do oporu tzn do pierwszych opadów śniegu. A co do temperatury to po prostu trzeba sie dobrze ubrać. Kominiarka, kurtka dobrze przylegająca do ciała, rękawice długie ( teraz sie cieszę ze takie kupiłem ale w lato trochę za gorąco ), spodnie i ewentualnie pod nimi kalesony :), buty. Wchodzisz do pracy i przebierają sie w łazience i już. Nie zamierzam rezygnować z jazdy bo jest zimno. Wychodzę z pracy wsiadam na skuter i jadę do domu, a tak to bym czekał na przystanku i marzł :frowning: więc ciepło i tak trzeba sie ubrać.

Ja jeżdżę codziennie o 4.50 może ciepło nie jest, ale za to nie czekam na autobus i jestem szybko w pracy.Wystarczy tylko ciepło się ubrać.