Opinie: Jakie są motocykle 125 ccm na kat. B w Polsce? Lista

Witam, znalazłem w sieci Zipp Raven 125, 9KM, cena od 4500 PLN; odchudzona wersja motocykla Zipp Raven 250. Wydaje mi się, że mógłby wzbogacić naszą listę :slight_smile:

Raven 250 nie ma siły jechać, a 125-tka to już w ogóle pewnie porażka.

Na stronie Zippa można jeszcze znaleźć model ZV125 z silnikiem o mocy 10,4 Kw.

A gdzie Vespa GTS 125 Super?

W sklepach, bo ma totalnie cenę "od czapy".

Drogie te 125ccm. Ja mam ZIPP TOROS WJ50 to mogę przełożyć silnik ze skrzynią biegów 75ccm - 125ccm i przerejestruję jako motocykl. Pozatem taniej wyjdzie :slight_smile:

jak wykonasz usługę przełożenia silnika w warsztacie, jak ci jakiś diagnosta to podpisze..itd

A nie zapomnieliście czasem o Keeway’u Superlight 125 za 7499 zeta. Dostępny w salonach Rometa.

Nic Wam nie pomoże przekładanie silnika, diagnosta i inne tam duperele. Pytałem w Wydziale Komunikacji. Za chiny nie przerejetrują motoroweru na motocykl. Nie ma takiej możliwości bo to są dwie różne konstrucje. Mają się do siebie jak piernik do wiatraka. Nie wierzycie, sami zapytajcie.

Stronę sobie zapisałem, więc jak… ZNOWU zaktualizujecie cenniki na ww. modele to sobie porównam z rokiem bieżącym (A.D. 2015), a jakiegoś tam kolejnego miesiąca. * A nie, już nie trzeba aktualizować tego cennika, mam od tego strony oficjalne oraz różne kanały dystrybucji, Alle-błoto, itd. :stuck_out_tongue_winking_eye: * THX za uwagę. :slight_smile: