Opinie: Inca Street 50 2T: 10 000 km

Gratulacje dla Inki :slight_smile:

W pełni się zgadzam - jeśli trafi się na dobry egzemplarz to jest wtedy super. Życzę następnych dziesięciu tysi… I dużo więcej!

mam wielką nadzieję że i mój przynajmniej tyle wytrzyma. Narazie sprawuje się dosyć dobrze

Krzysiu nie dodales ze skrzypi jak star awersalka Widze ze parkujesz skuter pod Lidlem :stuck_out_tongue:

no no niewiem kogo wiecej podziwiac Krzyska czy inke

Krzyśku, dużo jeździsz w różnych warunkach pogodowych, nie myślałeś o montażu szyby przedniej?

Pietro myślałem ale nie wiem czy nie będzie za dużego oporu powietrza to po pierwsze a po drugie czy w ogóle ona coś da skoro byłaby zamontowana na kierownicy bezpośrednio :slight_smile:

no , no takie to małe a jakie żywotne , życzę następną dziesiątkę bez problemów i następną

Andrzej przecież aż takie małe to to nie jest a jej przebieg tylko pod twierdza mądre słowa: jak dbasz tak masz :slight_smile:

Szyba czyli owiewka, zmniejszy opór powietrza…Teraz gdy jej nie masz, opór powietrza robisz sobą, przy okazji wieje gdy zimno i mokro gdy deszczowo, a owiewka chroni przed złymi warunkami.

Pietro a nie wpływa to czasem na spalanie?

Witam,gratuluje przebiegu i życzę następnej dychy,a jeżeli chodzi o szybę to sam chcę zamontować do swojej Inci , ale muszę trafić na odpowiedni profil szyby.Jeżeli będzie odpowiedni profil to raczej będzie na + .

Spalanie możesz mieć dzięki temu niższe :slight_smile:

Marcin to jak tylko dobierzesz to daj namiar. Madi mówisz poważnie z tym spalaniem? Idę lulu rano do roboty

Tak, bo mniejszy opór= mniejsze spalanie

Tylko szczerze wątpię w ten mniejszy opór,bo wszystkie szyby do 50cm są prawie pionowe.

A ty jak siedzisz to nie jesteś pionowo? Albo wręcz pochylony do przodu? Szyba jest opływowa więc raczej nie wpłynie negatywnie na spalanie.

Powiem Wam z własnego doświadczenia, jeżdżąc motocyklami “naked”, bez owiewki, tak do 120-130km/h dało się jechać, 140 jako tako, ale trzeba było mocno trzymać się kierownicy i targało niemiłosiernie. Po zamontowaniu owiewki, jak ręką odjął…Owiewka nie była zamocowana skośnie jak w ścigaczu, ale dużo dała i jazda stała się przyjemna…Co najważniejsze, moto nie palił więcej niż zwykle :wink: W skuterze z racji jego uniwersalnego charakteru, jeżdżąc w różnych warunkach pogodowych, deszcz, zimny jesienno-wiosenny wiatr, latem owady na koszulce, lepiej zamontować owiewkę, szczególnie jak ktoś dużo jeździ.

Mi dziś stuknęło 5000 km.

Kisiu ja dobijam 11000 w 11 miesięcy.