Opinie: Ile kosztuje ubezpieczenie motocykla i skutera 125?

Kymco Agility City AC/OC/NNW 750zł jeżeli mamy przynajmniej auto ubezpieczone w PZU

Lukas Rush napisał:

Kymco Agility City AC/OC/NNW 750zł jeżeli mamy przynajmniej auto ubezpieczone w PZU

Chyba bez zniżek :)

Ma AC, a tu ceny są zaporowe.

Samo OC i NNW przy pełnych zniżkach to poniżej stówy. Nie dam głowy czy podwyższonego NNW nie wziąłem, bo nie pamiętam.

Marka pojazdu: JUNAK 607 2 T

Suma ubezpieczenia: 3 392 zł brutto (wycena Info-ekspert)
PZU SA
OC/AC/NNW
Składka: 511 zł

Dodam że inne propozycje to było od 780 do 1200. Pełna opcja, zero udziału własnego..itd

Jak jeszcze miałem AC to płaciłem 1100 na motor zarejestrowany na mnie, wycena na 13 tysięcy.

Właśnie zrobiłem kalkulacje dla klienta. Jest to jego pierwsze ubezpieczenie więc nie posiada żadnych zniżek. Motocykl nowy z salonu o wartości 8100 Składka oc i ac wyniosła 671 zł na rok Więc chyba warto. Ubezpieczenia motocykli i nie tylko w Etapia Ubezpieczenia tel. 793 20 40 60

A czy zniżki z auta przeniosą się na zniżki na skuter 125 ccm? Pytam, bo planuję kupić Hondę SH125i używaną i chciałbym wiedzieć ile będę płacił za OC?

Tak.

belek24 napisał:

A czy zniżki z auta przeniosą się na zniżki na skuter 125 ccm? Pytam, bo planuję kupić Hondę SH125i używaną i chciałbym wiedzieć ile będę płacił za OC?

Wszystkie zniżki są przenoszone. Ale powiem Ci, że i bez zniżek koszta polisy nie powinny być duże. Nie wiem gdzie planujesz to wykupić, ale zrób sobie kalkulację na http://superpolisa.pl/
Będziesz wiedział na czym stoisz. Wszystko można przez neta załatwić.

Cena ubezpieczenia jest zależna też od zdeklarowanego miejsca zamieszkania. Im większa urbanizacja tym drożej.

Spamer Nela sie aktywował. Jak oni to robią?