Opinie: Ile kosztuje Prawo Jazdy AM?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #133217
    Tomekj
    Użytkownik
    • 90
    • 103Postów:

    i tym sposobem sprzedaż motocykli i skuterów spadła o 70%

    #133225
    Mystek
    Użytkownik
    • 11
    • 191Postów:

    Jeszcze teraz co rok przegląd, dużo ludzi zastanowi się 2x zanim kupi skuter/ motorower ;d

    #133236
    Im_Jurek
    Użytkownik
    • 4
    • 484Postów:

    Zastanawiam się ilu idiotów jest w Polsce i tego i tak się nie dowiem , ale chociaż wiem , jak się zwie ich największe skupisko – RZĄD . Już widzę jak L’ki po mieście będą jeździć…. nie co druga, ale 9/10 będzie kierowanych przez osoby , które nie mają podstawowej wiedzy praktycznej o ruchu drogowym, a skutek jest jasny i oczywisty . Jak dla mnie debilizm ………………….

    #133322
    piterb1996
    Użytkownik
    • 5
    • 60Postów:

    I teraz będzie pełno ludzi jeżdżących bez uprawnień bo nawet jeśli powiedzmy mamy do przeznaczenia 3000zł na skuter to musimy odliczyć sobie ponad 1000zł na prawo jazdy także nie zdziwię się jeśli teraz niek nie będzie robił prawka AM bo poprostu jest to całkowicie nie opłacalne

    #133323
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    prawo jazdy to jest przywilej, nie każdy musi je mieć. Moim zdaniem im mniej przypadkowych gówniarzy na drodze tym lepiej :-).

    #133328
    Wojtek Rusiecki
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

    To Jest Poprostu chore Ja Robiłem w Gim Karte motorowerowa a jak skonczylem 18 To Ja Poprostu zniszczylem i co w tym momęcie musze odbyć wszystkie kursy bo nie mam Papierka BY nawet Te ponad 100 zł zapłacic za wymiane : ten rząd ma w głowie na s….ane …

    #133331
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    ile masz lat?

    #133332
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    Wojtek Rusie… napisał:

    To Jest Poprostu chore Ja Robiłem w Gim Karte motorowerowa a jak skonczylem 18 To Ja Poprostu zniszczylem i co w tym momęcie musze odbyć wszystkie kursy bo nie mam Papierka BY nawet Te ponad 100 zł zapłacic za wymiane : ten rząd ma w głowie na s….ane …

    to po kiego grzyba kartę niszczyłeś ? Ja mimo że 18 skończyłem dawno temu, a kartę rowerową zrobiłem jeszcze wcześniej to cały czas leży w szufladzie na pamiątkę.

    #133333
    arka3
    Użytkownik
    • 1
    • 36Postów:

    I taki pseudo kierowca który nie będzie przecież płacił państwu haraczu, wyjedzie na drogę. Przypadkiem tylko przywali np. nowego mercedesa. Nic nikomu się nie stało, ale koszty napraw to około 50000zł Pan z mercedesa nie płacze bo jemu kasę wypłaci fundusz gwarancyjny który później zapuka do drzwi rodziców takiego małolata (lub dorosłego) Oczywiście jak go nie było stać na 1000zł na kurs to tym bardziej na zapłacenie odszkodowania, a procenty będą leciały z każdym miesiącem. Kiedyś przyjdzie komornik i zabierze mieszkanie…. I tak można wylądować pod mostem bo się chciało oszczędzić 1000zł. Może być jeszcze gorzej jeżeli przyszło by komuś płacić dożywotnią rentę. Więc wbijcie sobie do głowy że Wasze OC na skuterki i motocykle nie działa jeżeli nie posiadacie na nie UPRAWNIEŃ !!!

    #133573
    Kamil
    Użytkownik
    • 8
    • 58Postów:

    a można prowadzić skuter gdy posiada się prawo jazdy kategorii B ? bo chyba w którymś artykule było tak napisane, ale ręki sobie uciąć za to nie dam 😀

    #133576
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    można, polecam korzystać ze źródeł, w tym wypadku ustawy, a nie z “artykułów”

    #133629
    meteuszj14
    Użytkownik
    • 2
    • 19Postów:

    Sprzedaż spadnie i ludzie stracą pracę. Mam do was pytanie. Moja siostra ma kartę motorowerową. W maju przyszłego roku kończy 18 lat. Czy może jeździć motorowerem na podstawie karty? Czy musi wyrabiać prawo jazdy? Dzięki za pomoc

    #133630
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Może jeździć na karcie do 18stki. Do tego czasu powinna wymienić na AM jeśli będzie chciała dalej jeździć.

    #133998
    meteuszj14
    Użytkownik
    • 2
    • 19Postów:

    Może jeździć, ale chyba już nie będzie. 🙂
    Dzisiaj się przewróciła na kamieniach, skuter dość mocno porysowany(są wgłębienia w plastiku) i do tego jeszcze przednia czasza pękła w miejscu klejenia.

    #134028
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Każdy prędzej czy później zalicza glebę, nie ma co się zniechęcać.

    #134175
    Coztapolska
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

    Co się z tą polską dzieje!?! Po prostu zjebiście, kiedy był czas na zdawanie karty motorowerowej w szkole nagle coś się stało i uczniowie mieli obiecane, że za rok będą testy. I mamy ten rok i się okazało, że muszę teraz wydawać ok. 1400zł na jakąś pierdolone prawo jazdy AM. Przepraszam, ale CO ZA CHUJ TO WYMYŚLIŁ!?!?! Dużo osób kupuje używane motorowery za powiedzmy 1000zł a tu 1400zł na uprawnienia bo jakiś tępy chuj ma za mało kasy w portwelu i zbiera żniwa na młodzieży. Potem dziwić się, że większość jeździ bez uprawnień. Według mnie celowy ruch aby zgarniać na mandatach za brak uprawnień. Aż brak słów, ręce mi opadają jak widzę co się z tą Polską dzieje… I teraz nie wiem czy sprzedać motor, czy jeździć w strachu przed policją. KURWA MAĆ ZBIERAŁEM NA MOTOR 4 W MORDE BITE LATA A TERAZ MAM GO SPRZEDAĆ BO NIE STAĆ MNIE NA TO, ŻEBY SOBIE SPOKOJNIE JEŹDZIĆ. Przepraszam za niekulturalne słowa ale inaczej nie można tego ująć….

    #134261
    imburek
    Użytkownik
    • 11
    • 88Postów:

    to ile wy wydajecie na kartę AM ?

    #134273
    LOLEczek
    Użytkownik
    • 3
    • 18Postów:

    Ja za sam kurs, egzamin i inne rzeczy coś około 1100zł musiał bym wydać + dojazdy 20 km w jedną stronę na kurs, egzamin i wszystkie sprawy papierkowe.

    #134279
    hades1988
    Użytkownik
    • 17
    • 229Postów:

    To teraz już się nie opłaca robić na 50ccm tylko od razu 125 lub 250 jeśli ktoś ma odpowiedni wiek.

    #136705
    kamil_sek
    Użytkownik
    • 1
    • 8Postów:

    Ja wymieniłem karte motorowerową i kosztowało to 150zł (50 badania i 100 dokument). Jeśli ktoś mało jeździ to dopóki go nie zastrzymają nie ma problemu. Ja bardzo dużo jeżdżę od maja mam AM i zatrzymali mniej już 3 razy. (2 do kontroli, a raz samo dmuchanie)

    #136706
    kamil_sek
    Użytkownik
    • 1
    • 8Postów:

    zasadniczy plus to taki że jeśli ktoś ma AM może wcześniej robić całe A. Od 19 chyba

    #136987
    Damian Bazydło
    Użytkownik
    • 1
    • 8Postów:

    Byłem z rodzicami w ośrodku szkoleniowym i kobieta się spytała kto wyda zgodę na to aby czternastolatek jeździł skuterem po mieście (egzamin) moja mama odpowiedziała, że ona da zgodę, a kobieta jej odpowiedziała, że oni nie wydadzą zgody… to ja już nie ogarniam. Trzeba mieć prawo jazdy aby poruszać się motorowerem a nie można na nie zdać…

    #137004
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    kamil_sek napisał:

    zasadniczy plus to taki że jeśli ktoś ma AM może wcześniej robić całe A. Od 19 chyba

    Nie, nie może!

    Byłem z rodzicami w ośrodku szkoleniowym i kobieta się spytała kto wyda zgodę na to aby czternastolatek jeździł skuterem po mieście (egzamin) moja mama odpowiedziała, że ona da zgodę, a kobieta jej odpowiedziała, że oni nie wydadzą zgody… to ja już nie ogarniam. Trzeba mieć prawo jazdy aby poruszać się motorowerem a nie można na nie zdać…

    A przeszedłeś kurs na prawo jazdy AM czy sobie od razu z mamą poszedłeś na egzamin? Jeśli takiej podstawowej rzeczy nie ogarniasz to lepiej na drogę nie wyjeżdżaj…

    #137080
    Damian Bazydło
    Użytkownik
    • 1
    • 8Postów:

    lucek71 napisał:

    A przeszedłeś kurs na prawo jazdy AM czy sobie od razu z mamą poszedłeś na egzamin? Jeśli takiej podstawowej rzeczy nie ogarniasz to lepiej na drogę nie wyjeżdżaj…

    Chciałem się wgl zapisać na te prawo jazdy a ona do nas z takim tekstem wyskoczyła.

    #137087
    SkuterowyManiakF16
    Uczestnik
    • 8
    • 69Postów:

    I dobrze zrobiła. Jak się nie wie że trzeba zdać kurs albo nie umie się wyszukać wiadomości w internecie to się nie powinno nawet na drogę jechać rowerem.

    #137089
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Zaraz, zaraz… Gdzie Ty w końcu byłeś? W szkole jazdy czy WORDzie? Chciałeś iść na kurs czy egzamin?

    #137098
    Damian Bazydło
    Użytkownik
    • 1
    • 8Postów:

    Byłem w szkole chciałem się zapisać na kurs i ona powiedziała co nam z tego że przejdę kurs itd jak ona nie wyrazi zgody abym przystąpił do egzaminu…

    #137102
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Dziwne, rozwiązanie jest jedno – iść do innej szkoły 🙂

    #137107
    Damian Bazydło
    Użytkownik
    • 1
    • 8Postów:

    To druga najbliższa 50km od mojej miejscowości ale co tam xd

    #137112
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Co to w ogóle była za babka? Sekretarka czy właścicielka szkoły? Mają tam w ogóle możliwość zdawania na AM? Takie podejście w prowadzeniu biznesu jest nie do przyjęcia. Poza tym zgodę na podejście do egzaminu wydaje instruktor po zaliczeniu egzaminu wewnętrznego.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button