Opinie: Honda Vision 50: Wkrótce Test

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #97516
    Skuterowo.com
    Użytkownik
    • 318
    • 327Postów:

    Honda Vision to mały skuter? :/

    #97517
    dychul
    Uczestnik
    • 8
    • 971Postów:

    Teraz mają promocje. Bodajże 6800, a jest także taka Honda z silnikiem 110 cm i chyba tysia drożej. Uważam, że to dobry deal.

    #97518
    dychul
    Uczestnik
    • 8
    • 971Postów:

    Zonk 6900 kosztuje 110 cm, 5900 kosztuje 50 cm.

    #97519
    axyt
    Uczestnik
    • 7
    • 83Postów:

    Czekam z utęsknieniem, miałem zajechać do salonu hondy żeby obejrzeć tą 50’kę z bliska ale się wstrzymam.

    #97520
    solaciak
    Użytkownik
    • 4
    • 65Postów:

    dobry test się szykuje, honda za te pieniądze hmm.. dobra promocja 🙂

    #97521
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

    Pewnie to Honda “made in china” ale cóż, ostatnio wszystko ucieka z produkcją do Chin. Kiedyś majtki i skarpety, teraz auta i motory…

    #97524
    SingSing74
    Uczestnik
    • 7
    • 91Postów:

    Z tego co wiem to honda produkowana jest w Belgii. Produkcja w Europie pozwala ominąć dodatkowe koszty w postaci ceł czy akcyzy.

    #97525
    cycus
    Użytkownik
    • 0
    • 2Postów:

    Nazwa i adres producenta pojazdu: Wuyang-Honda Motors (Guangzhou) Co. Ltd. No. 1 Xinxing 6th road Yonghe, Xintang Town, Zengcheng, Guangzhou 511356, China. Nie wygląda to na adres belgijski. Dane zaczerpnięte z wyciągu z homologacji mojej Hondy Vision.

    #97546
    SingSing74
    Uczestnik
    • 7
    • 91Postów:

    Nie twierdzę, że nie. Na forum jednak czytałem wypowiedź innego właściciela i pisał, że jego sprzęt pochodzi z Belgii – tam też znajduje się fabryka motocykli honda. Ja sam miałem kiedyś CB 500 wyprodukowaną tym razem we Włoszech.

    #97559
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

    Czyli już wiemy skąd ta atrakcyjna, promocyjna cena 5900zł 😉

    #97560
    cycus
    Użytkownik
    • 0
    • 2Postów:

    Cena atrakcyjna bo produkcja w ChRL. Ale wg mnie to dobrze bo im mniej płacę za towar przy zachowaniu odpowiedniej jakości to tym lepiej. Jak ktoś chce może sobie wygooglać Wuyang-Honda Motors (Guangzhou) Co. Ltd. i na stronie możemy przeczytać że jest to chińsko-japońska spółka joint-venture od 1992r. Produkuje praktycznie wszystkie małe skutery i motorowery Hondy. Jeżeli chodzi o jakość wykonania to liczy się Know-How , technologia produkcji i jakość materiałów. To jest dostarczane przez Honde, a produkcja w Chinach. Nie mogę się osobiście przyczepić co do jakości Visiona. Jest wykonany bardzo porządnie. Nic nie trzeszczy podczas jazdy. W porównaniu do np. Kymco Agility City to jakość jest podobna. Są to skutery przeznaczone dla tej samej grupy odbiorców choć City jest droższy. Vision nie oferuje dodatków w cenie (kufry itp) jak City lecz ma mocny argument (wg mnie) w postaci wtrysku paliwa PGM-FI (o wspomaganiu hamulców CBS nie wspomnę bo na dzień dzisiejszy nie widzę różnicy). Jedyny problem na dzień dzisiejszy (a może to się zmieni za jakiś czas) jest brak możliwości (w rozsądnej cenie) modyfikacji skutera aby poruszał się żwawiej. Oczywiście Salon Hondy zaproponuje Ci za około 400 zł wymianę wariatora, co przyspieszy nieco skuter. Lecz takie zmiany jak wymiana cylindra na większy i jak wtedy będzię wyglądała sprawa z wymianą modułu i innego osprzętu – tego nie wiemy…

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button