Opinie: Honda Varadero 125: jedyny w swoim rodzaju.

Hej Czytając różne artykuły i komentarze na temat Varadero 125 widzę, że mało kto wie o tym, że jest wciąż produkowana :slight_smile: Można je aktualnie kupić bez problemu w Norwegii, jest także dostępne w Danii i znalazłem je niedawno w nowym niemieckim katalogu Hondy. Nie wiem jaka cena będzie u Niemców. W Norwegii jest oczywiście “norweska”, czyli prawdopodobnie z rejestracją ze dwa razy wyższa niż u niemców. Norweska cena około 60 tys. NOK + opłaty rejestracyjne. http://www.finn.no/finn/mc/new/object?finnkode=55342578&searchclickthrough=true

Drogi autorze… Nie wiem skąd wziąłeś dane ale z deka się nie zgadzają… No chyba,że mówisz tylko i wyłącznie o ostatnich produkowanych Varaderkach. Masa całkowita pojazdu zalanego i gotowego do drogi to 183 kg, w życiu Ci na oryginalnym napędzie nie wyciągnie 120 ,chyba,ze z górki… I powiedz mi drogi redaktorze,gdzie na zegarach ma wskaźnik paliwa??? Bo chyba go pominąłem… W jednym chociaż się nie pomyliłeś, średnie zużycie paliwa, nawet jak ciśniesz manetką do oporu , oscyluje w okolicach 3-3,5 l. nawet w dwie osoby :stuck_out_tongue: , co bardzo cieszy na stacji :stuck_out_tongue:

A i jeszcze jedno -starsze wersje- są na gaźniku a nie na wtrysku elektronicznym. Szczerze gaźnikowe chyba jednak lepsze …