Opinie: Fotoradary w gminie Tarnów: Pouczają, a nie nakładają mandaty

Na Arkuszowej też jest takie coś tylko starszy model pokazuję aktualną prędkość bez punktów i pieniędzy

ja mam na Warszawskiej niedaleko bloku ale bez taryfikatora. Na nim sprawdzam dokładność prędkościomierza :slight_smile:

https://www.google.pl/maps/@52.195364,20.863403,3a,75y,235.98h,63.89t/data=!3m4!1e1!3m2!1slAVqa69yXJOFfk-9THo5fQ!2e0?hl=pl

to może się przejadę niedługo w tamten rejon ;P

zapraszam jakby moje było :)
tylko najlepiej weekend bo tam z jednej strony tego jest rondo z drugiej przejście dla pieszych i galeria handlowa - spory ruch i ciężko się rozbujać.
W każdym razie za pomoca tego cuda, i gps-a i hamowni doszedłem do wniosku że moje liczniki (a przynajmniej prędkościomierz) są całkiem całkiem dokładne.

Mieszkam w okolicach Tarnowa i przez Tarnów przejeżdżam, tego typu urządzenie miałem już w 2 miejscach na mojej drodze dojazdu do pracy, “miałem” bo z jakiegoś powodu zniknęły, niestety urządzenia te są mocno awaryjne, przez jakiś czas niby działają, ale później albo nie pokazują nic, albo pokazują jakieś głupoty, np. kto by nie przejeżdżał z dowolną prędkością to zawsze pokażą to samo.