Opinie: Filip Chajzer testuje Kymco MyRoad

Wyjątkowo " dowcipny" jest młody Chajzer…

Hehehe :d Gość wymiata!

4 na godzine… jeszcze ja ))))))))))))))))))

Czekam na werażenia i opis squta. Jestem ciekaw czy opinia i wrażenia będą podobne do tych na stronie Burgmani (http://www.burgmania.net/index.php?option=com_content&view=article&id=833:krazownik-z-nadwaga&catid=28&Itemid=101&lang=pl). Pozdrawiam … PJS

zwykły debil któremu tatuś zalatwil robótke i kariere

Aha no i co z tego że mu pracę ojciec załatwił? (o ile faktycznie tak było) Nie rozumiem sensu takich komentarzy, pokazać się chciałeś?Swoje zdanie (prymitywne) zaprezentować?Oj chyba nie wyszło. Skoro ma ojca w TV to czemu miałby nie korzystać z tego?Bezsensu… Jeśli natomiast nie podoba Ci się artykuł, to lepszy napisz.A jak krytykujesz to trochę hmm delikatniej.

Gosc wymiata :stuck_out_tongue:

Vezyr jeszcze usłyszysz o tym synalku tatusia bedzie z nim tak jak z zientarskim który zabił swojego kumpla pędząc przez Warszawe bo tatus mi załatwił robotke gowniarzowi a pozniej jeszcze niemal że zabrali mu prawko to wsiadł na skuter i potrącił pieszego, takim leszczom powinno się dożywotnio wystawiać zakaz wstępu na drogi!!!

Siemasz PJS :smiley: Na Burgmanii Mariusz trochę szybciej się postarał o ten test :stuck_out_tongue: I bardziej jego opinia jest ważniejsza. No ale zobaczymy jak skuterowo zachwali Kymco :stuck_out_tongue:

No i gdzie jest ten test ?