Opinie: Ferro 803: Na długim dystansie

Witam jestem posiadaczem Ferro model 604 od 5 lutego do dzis wyjechane 1033 km sprawuje sie bez zazutu ale tak jak autor zauwarzyl wypinajaca sie kostka norma no i zarowka przepalon narazie tylko lac i jechac

Bardzo fajny test :). Można powiedzieć że chińczycy robią coraz to jakościowo lepsze sprzęty :slight_smile:

Chętnie przeczytałbym na skuterowo test jakiegoś markowego sprzęta lub takiego wynalazku: http://moto.allegro.pl/skuter-hybrydowy-elektryczny-idealny-dla-kobiety-i1511297943.html . Ciekawe jak ta hybryda jeździ…

Ten Ferro to kopia Kingwaya Martinelli, z tym że Martinelli ma silnik 4T, dwa amory z tyłu i analogowy licznik.

Co byście doradzili: ten ferro 803 - 2 czy keeway matrix??

Zależy która buda Ci się bardziej podoba. Silnik i reszta właściwie taka sama, może Keeway ma bardziej miękkie zawieszenie.

Pietro, a oba to kopie Aprilii SR Factory, nie ma czego tu kryć, he he ;).

Przyjrzyj się Matrixowi-to kompletnie co innego.Poza tym Matrix jest starszy od Factory.Więc o czym my tu gadamy :smiley:

Vezyr mówi:“Przyjrzyj się Matrixowi-to kompletnie co innego.Poza tym Matrix jest starszy od Factory.Więc o czym my tu gadamy :D” Co chcesz powiedzieć? Nie rozumiem? Oba mi się podobają, a MichalWujak pisze że techniczne to to samo.

Heh to samo, przyjrzyj się specyfikacji MichalWujak, z tego co wiem w Ferro-803 masz 2 tarcze, a Keeway ma z tyłu hamulec bębnowy. Także sam widzisz Szefuniko co jest lepsze :). Pozatym Keeway jest już mocno oklepany!, wszędzie tego pełno… :D. Pozdrawiam!

“Pietro, a oba to kopie Aprilii SR Factory, nie ma czego tu kryć” sorka, mój błąd, to było do Pietro i była mowa o innych skutach,a ja pomyślałem, że to było na temat Matrixa i Ferro, tak więc moja wina, niepotrzebny bałagan :smiley: Sorry jeszcze raz.

Jestem Za Michałem i czekam na test hybrydy. Mam kolegę co pomyka elektrykiem i cierpi na brak gniazdka więc jak to zobaczy padnie z zachwytu. Ferro -to ja wiem ,nie dla mnie wolę coś jak Vega lub jakiś może klasyk z lat 60tych. Jak mi padnie moje maleństwo to kupię coś takiego http://www.google.pl/images?hl=pl&q=skuter+retro&um=1&ie=UTF-8&source=univ&sa=X&ei=D_2RTf39Fc7A8QOU2M3mAw&ved=0CC0QsAQ&biw=1280&bih=661 Pozdrawiam.

Ferro 803 - 2 to prawie to samo co zipp simpli. Czym się różnią i który, może być lepszy?

Właśnie a jakby porównać zipp-a simpli i ferro 803 kto wygra? moc katalogowa 5km i 4,5km to tylko cyferka inna czy rzeczywiście jest znaczna różnica w mocy silnika?