Opinie: 30 minut jazdy na Junak M16 320. Sprawdzam osiągi i v-max #52 Szybcy i Wolni Vlog

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #309156
    Leszek Śledziński
    Keymaster
    • 769
    • 2 361Postów:

    Co to jest za kanapa? To nie wygląda na oryginalną kanapę z M16, tylko jakąś przeróbkę, bądź akcesoryjną?

    #309190
    jas13
    Uczestnik
    • 0
    • 98Postów:

    Widząc przeciskające się w korkach H-D i inne armatury, to chyba Junak też da radę. Łysy: czy jest sens taką zabawkę kupować?

    #309193
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1
    • 4 665Postów:

    Ale że ja…? Do miasta jestem przeciwnikiem biegówki. Z doświadczenia (własnego). Lubię jeździć, lubię bawić się biegami, umiem, nie stresuje mnie biegowa wersja jednośladu, ale nie w korku. To samo mam z samochodem, najchętniej automat, nawet CVT w wersji samochodowej. A chopperowate to dodatkowe kłopoty, siedzisz nisko (mniej widzisz), sprzęt długi, nogi wystawione, łapy szeroko. Słabo się tym manewruje. To co pokazał Leszek, to nie jest zakorkowane miasto, to jest luźny przejazd. Zakorkowane miasto jest wtedy, kiedy jest ciężko przebić się między stojącymi gęsto samochodami 🙂 Na codzienne dojazdy bym nie brał, do jazdy dla przyjemności – pewnie super sprawa :-)))
    *
    Pomyłka, Łysych w okolicy wielu 🙂

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button