Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

OLEJ ZIPP 4T 10w 40

Dział: Skutery Dodano 4 lata temu

1. lop16

Co sądzicie o tym oleju? OLEJ ZIPP 4T 10w 40

"Zipp 4T 10 W 40 semi synthetic to wysokiej jakości olej silnikowy opracowany w technologii półsyntetycznej przeznaczony do wszystkich typów czterosuwowych silników motocyklowych i skuterów. Zapewnia prawidłową ochronę przed zużyciem oraz wzrost mocy silnika. Spełnia wymagania norm SAE 10W40, JASO MA 2 i API SH."

imghttp://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/22/47/96/97/2247969747/img

Kingway Coliber 4T 50 -
    Napisano 4 lata temu, przez lop16, Postów: 377, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. Pw10

Ja też w tamtym roku kupiłem ten olej Zipp 10W40 półsyntetyk. Moim zdaniem nie jest zły. Ja za bardzo to się nie znam bo w tamtym roku pierwszy raz wymieniałem olej nigdy wcześniej nie miałem z tym do czynienia.

Napisano 4 lata temu, przez Pw10, Postów: 94, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. Pietro

Olej Zipp to nic innego jak motocyklowy Orlen Platinum, tyle że firmowany marką Zipp.

Napisano 4 lata temu, przez Pietro, Postów: 3326, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. lop16

Dobrze wiedzieć ;D U mnie teraz z tym olejem może być problem z dostępem a platinum jest pełno na orlenie.

Napisano 4 lata temu, przez lop16, Postów: 377, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

OLEJ ZIPP 4T 10w 40: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Światła do jazdy dziennej w motocyklu i motorowerze: Dlaczego nigdy ich nie zamontuję? Moim Śladem #12

Światła do jazdy dziennej w motocyklu i motorowerze: Dlaczego nigdy ich nie zamontuję? Moim Śladem #12

17 Listopad 2015

W Polsce od kilku lat panuje moda na światła do jazdy dziennej oraz stosowanie LEDów wszędzie gdzie się tylko da. Także w motocyklach i skuterach. Motywacją do tego typu instalacji jest po pierwsze chęć zaoszczędzenia, po drugie zaimponowania. Z marnym skutkiem, bo najczęściej jest to niezgodne z przepisami i logiką.

Motocykle Motorowery Opinie11 opinii

Znak E-9: drogowskaz do muzeum

Znak E-9: drogowskaz do muzeum

01 Styczeń 2010

Wskazuje kierunek do obiektu turystycznego lub wypoczynkowego wskazanego na znaku.

Prawo0 opinii

Odpowiedz na jedno pytanie i zgarnij kask VR-1

Odpowiedz na jedno pytanie i zgarnij kask VR-1

24 Maj 2010

Odpowiedz na proste pytanie i wygraj. Do zdobycia kaski VR-1: TA-770SP, TA-2720, TA-318. Wszystkie wykonywane są z wytrzymałego tworzywa ABS. Ich niebanalny wygląd pomoże Ci się wyróżnić, dzięki Skuterowo.com zupełnie za darmo.

Konkursy Wiadomości23 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.