Olej w filtrze powietrza ?

! Forum Skutery Olej w filtrze powietrza ?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Im_Jurek Im_Jurek 3 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe lukasz0170
    lukasz0170
    Użytkownik

Witam, mam taki problem z moim bzykiem ostatnio zauważyłem, że na postoju po około dwóch dniach cały filtr zalany jest olejem. Ostatnio odłączyłem ten wężyk z gaźnika który doprowadza olej i zostawiłem go na noc okazało się, że kapie z niego olej. Mam do was taka prośbę czy jak ktoś ma 2t to czy mógł by odłączyć ten wężyk od gaźnika i zostawić na noc i powiedzieć czy kapie olej 😉

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Mi ciągle leci olej do filtra powietrza – od jakichś dwóch lat – ale jakoś tak jeżdżę i nic się nie dzieje. Może w tym roku zamontuję zbiorniczek na ten ściekający olej.

Zdjęcie profilowe lukasz0170
    lukasz0170
    Użytkownik

A, nie dymi ci przez chwile po odpaleniu ?

Zdjęcie profilowe vwpawel
    vwpawel
    Użytkownik

Witam mam ten sam problem i jak udało się ustalić czemu kapie olej do filtra powietrza proszę o poradę jestem początkujący i nie wiem za co się zabrać co sprawdzać

Zdjęcie profilowe Im_Jurek
    Im_Jurek
    Użytkownik

jest prosty patent odłączyć odmę , chociaż tego by się nie powinnno robić , to też znaczy że grzeją wam się silniki , za mocno ..

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie