Oddam pokrowiec na siedzenie – rozmiar M

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Ogłoszenia Oddam pokrowiec na siedzenie – rozmiar M

Ten temat zawiera 27 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 1 lat, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Rozmiar M to jest na kanapę około długości 1 metra. Na siedzenie w 50cm pasował, na kanape w SYMie muszę go naciągać i jest na styk.
    Wiec kupiłem większy a ten może się komuś przyda.
    Wody nie przepuszcza, szron się nie zbiera na siedzeniu jeżeli parkujemy pod gołym niebem wiec potem nie siadamy w śnieg

ma wszytą torebkę do której można go zwinąć.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Chętnie przyjmę:-) Żonka mówi że jej się przyda.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

zaklepany masz. kontakt masz w prywatach

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ok:-) Będę się odzywał.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

No nie ! Takie cudo przegapić! 😉
    Ale zaraz, zaraz… przecież Wombat i tak by mi go nie oddał, podpadłam Mu straaasznie;))) Prawda Wombatku?
    Ehhh… i znowu trzeba będzie rano lód z kanapy odkuwać, wieczorem już całkiem niezła powłoczka się utworzyła;)
    Jutro ruszam przed 7, krioterapia gwarantowana;)

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no co ty :). Oddał bym.
    Zresztą to cudo w rozmiarze L (120cm) – ten mój jest M, jakieś 100cm – to w larsonie 25zł kosztuje a XL co kupiłem (140cm) to ze 37zł.
    Nawiasem mówiąc przesadziłem – pod XL na siedzeniu to jeszcze mogę kołdrę puchową wcisnąć.
    od razu sobie wytłumaczyłem że trochę się z nim przemęczę na SYM-ie a potem bedzie na Harleya… 😀 – tego tam w przyszłości (sprawdzić czy nie ksiądz)…

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ooo… jak miło Wombatku, a już myślałam, że jestem na straconej pozycji …;)
    Ale tu nie chodzi o te 25 zeta … a o to, że od WOMBATA, rozumiesz Człowieku ?! – BEZCENNE !!! ;)))
    Z Harleya, to ja mam (póki co) skrzydła z trupią czaszką na kufrze przyklejone: ” LIVE TO RIDE ~ RIDE TO LIVE „, a co? – wolno mi ;))) – pięęękne są, chromowane ;))), a że niejeden już by mi w du…ę wjechał, bo za wszelką cenę chciał przeczytać co tam napisane, to już inna historia… 😀

Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

A ja na bagażniku samochodu mam:
    „Po co elektryka, żeby siadała? A od klimy to ludzie chorują”
    „Cierpliwości robim co możem”
    „Nie pałuję na zimnym”

A koło wlewu paliwa jest nr 85
    http://allegro.pl/naklejki-na-auto-samochod-200-wzorow-super-jakosc-i6059048978.html

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

bea555 napisał:

Ooo… jak miło Wombatku, a już myślałam, że jestem na straconej pozycji …;)
    Ale tu nie chodzi o te 25 zeta … a o to, że od WOMBATA, rozumiesz Człowieku ?! – BEZCENNE !!! ;)))

Ta, jak ten kamień z Jeleniej Góry co to wszyscy wiemy KTO po nim stąpał..

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Bea, a może chcesz wspólny prezent od nas: Misia i mnie? Mam (wciąż, z Pacim nie idzie się ostatnio dogadać) do oddania dwie porcje oleju do przekładni :-))) Dostaliśmy od Urgha, ale obaj mamy SYMy, a tam inna lepkość do zalania…

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 28 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie