Ocena Router Traffico XM 50

Witam mam zamiar kupic ten właśnie skuter,ale wole sie upewnić czy naprawdę warto.Skuter oczywiście chiński a dokladniej z Tesco :D
Będzie to mój pierwszy skuter oczywiscie nie bede go katował ale czasami tez chciałbym troche pocisnąć :D

Cena: 2200-2500 zł
Dane Techniczne:
Wymiary 1830mm x 695mm x 1160mm
Masa pojazdu gotowego do jazdy 90 kg
Dopuszczalna ładowność 150 kg
Silnik 1 cylinder 4 suw, chłodzony powietrzem
Pojemność 49,5 cm3
Moc maksymalna 3,4 KM
Rozruch elektryczny/nożny
Liczba miejsc 2
Przeniesienie napędu CVT
Pojemność zbiornika paliwa 4,5 l
Hamulec przód/tył tarczowy/bębnowy
Opony przód/tył 120/70-12; 120/70-12
Obręcze stalowe
Co o nim sądzicie ?

Mam wrażenie, że jedna osoba pisze teraz pod kilkoma nickami...

xPatryk2011x = Splash?

Panowie...Zapewniam was ze nie mam drugiego konta :) nie wiem jak ale mozecie sobie to sprawdzic:)

// Splash pisze prawdę, on i xPatryk2011x piszą z zupełnie różnych adresów IP. -przyp. MichalWujak

spoko

PS: Michał jak moderujesz to zmieniaj kolor swojego dopisku, bedzie łatwiej rozróżnić, tak się powszechnie na forach robi. :)

Co mamy Ci o nim powiedzieć ? Chiński to chiński. Zdarzają się takie co przejeżdżą 10tyś bez awarii a są i takie co sypią się po 1tyś. Według mnie na początek warto kupić taki sprzęt z marketu. Poznasz machinę a przy ewentualnych awariach ( czego Ci nie życzę ) można się sporo nauczyć a nawet jeśli coś się zepsuje to koszty nowej części są dużo mniejsze niż do markowych które zazwyczaj są bezobsługowe. Taki skuter z marketu ma swoje wady ale są i zalety.