Obrotomierz i wyświetlacz LCD w Qr

Mam mały problem w quantum r. Dzisiaj jadąc po żonę do pracy zauważyłem, że wyświetlacz LCD jest bardzo niewyraźny. Ledwie widać cyferki. Do tego zaciął mi się obrotomierz na 6k obrotów i teraz gdy jadę to startuje od 6k w górę tak jakby od 0 szedł. Podpowie ktoś co na to poradzić??

Z góry dziękuję za porady.

Wymaina LCD...

Kurcze nowy skuter i już wymiana?? Mam go dopiero 1,5 miesiąca.

Już wiem, że to coś z elektryką. Od kilku dni czy to podczas jazdy, czy po zgaszeniu silnika na desce rozdzielczej powstaje dyskoteka. Kontrolki i wyświetlacz mijają do puki nie wypne akumulatora. Czasami wystarczy wypiac i wpiac spowrotem ale czasami dopiero po całej nocy bez zasilania sytuacja się uspokaja, jednak nie na długo. W przyszłym tygodniu odstawie maszynę do serwisu i mam nadzieję, że coś na to poradzą.

Jak coś z licznikiem to nie ma co się pieprzyć tylko od razu do serwisu na gwarancji niech robią.

Taki mam zamiar tylko czekam, aż będę miał wolne bo nie chce mnie się do roboty tluc komunikacją miejską.

W końcu zebralem się w sobie i odwiedilem serwis. Gosciu zlookal o co chodzi, wziął ode mnie nr tel i powiedział, że zadzwoni jak przywioz nowy licznik :)

powiedz gdzie ten problem został zlokalizowany .czy to sam licznik został zdiagnozowany do wymiany?mam podobny problem z tym ze u mnie tylko wskazówka staje na 6tys i tak sie zawiesza no i światła same gasna w czasie jazdy chyba cos z włącznikiem.

Ja miałem tak, że jak było ciepło to nic nie było widać na wyświetlaczu i mrygały kontrolki od aku i od paliwa. Musiałem odpinać akumulator na postoju bo mnie to strasznie wkurzało. Sprawdzałem instalacje ale wszystko było w porządku. Podjechałem na serwis to powiedzieli że wymienią ale jak narazie nie dzwonili, że mają dla mnie nowy licznik.