Nowy wynalazek

http://allegro.pl/laserowe-kola-swiecace-wentyle-wentylki-241-i2445359555.html Co o tym myślicie? Fajnie to będzie wyglądać jak sobie to przyczepie na koła 10cali w moim torosie f16? Gwint będzie pasował? Legalne to jest? Nie będzie problemów ze strony drogówki w razie kontroli? Tam piszą, że jest czujnik wstrząsów oraz czujnik, że tylko nocą działa

Nie zakładaj bo zabiorą Ci dowód...

Za? Przecież to tylko nakrętki na wentylki zawsze można sobie odkręcić i wkręcić nowe -,-

Z tego co wiem szybko się psuje.
A i jak dla mnie trochę VT.
Prędzej bym Ci polecał bo i sam się nad tym zastanawiałem -> http://allegro.pl/paski-na-kola-naklejki-na-felgi-gratis-naklejki-i2392769600.html

Ale to są diody, które mogą oślepiać, w nietypowym miejscu, bez homologaacji, mandacik murowany, to tak jak z "neonami w samochodzie"

Hiszpan36 napisał:

Ale to są diody, które mogą oślepiać, w nietypowym miejscu, bez homologaacji, mandacik murowany, to tak jak z "neonami w samochodzie"

Mandacik? Jestem niepełnoletni, więc nie mogą dać mandatu do póki nie ukończę 17 lat, a mam 16 ;D

Ja Cię sune to po co się pytasz skoro wiesz lepiej. To zabiorą Ci dowód.

A po drugie pomyśl o innych uczestnikach ruchu. Jak byś mnie takim czymś oślepił to zaraz bym Cię zciągnął z tego siedzenia he he Pamiętaj, zawsze postaw się po drugiej stronie.

Jak to się nazywa? hymmm
no, kurde, wiedziałem
zaraz zaraz już wiem
To
WIOCHA!

wiocha, że za 15 zł z wysyłką można mieć super efekt na kołach w nocy?
Po prostu chcę z tuningować z wyglądu mój skuter na wakacje...

No tak ale neony i te wszystkie inne swiecidelka to z reguly takie dosc festyniarskie rozwiazania.
Oczywiscie Twoj skuter, Twoja decyzja ale pomijajac, ze nie wolno to jak widzisz nie polecamy :)

też myślałem o tych paskach, tylko, że ich w nocy nie będzie widać, po za tym boję się, że będą one po prostu odpadać i się odklejać. Zaraz wjadę skuterem w jakieś gówno i będę miał swoje paski..

izdebski12 napisał:

Za? Przecież to tylko nakrętki na wentylki zawsze można sobie odkręcić i wkręcić nowe -,-

Za niedozwolone dodatkowe oświetlenie pojazdu bez homologacji. Jak nie masz 17 lat to mandat będzie na Twoich rodziców a dowodzik i tak zabiorą. Pozatym takie coś to montowało się na rowerze w wieku 10 lat. Rób co chcesz ale dla mnie to WIEŚ tuning.

Hm, no dobra. Tym tekstem: "montowało się na rowerze w wieku 10 lat." mnie przekonałeś. A mogę twoje zdanie poznać o tych paskach co zaproponował mxx_rs ?

Paski według mnie są ok. Ładnie to wygląda i jest legalne. Sporo motocyklów ma coś takiego naklejone.

Szczególnie fajne są te ze strzałkami w kierunku jazdy