Nowy skuter {pierwszy}

Witam

Chciałbym kupić skuter nowy do 2 tyś.

Polecacie jakieś , kupie ?

Toros F16, Router Bassa i temu podobne wynalazki :) wszystko właściwie to samo tylko inne kolory i naklejki z nazwami.

I oczywiście, żeby był niezawodny, mało palił, miał bardzo dobre przyspieszenie, żeby nie tylko z górki "latał" szybko, żeby przypominał ścigacza wyglądem, no i żeby brzmiał jak rasowy litrowy ścig, żeby nie był za mały i w ogóle ma być nowiusieńki i żeby był cool - o taki Ci chodzi?

Nie , ja tylko potrzebuje skutera do jazdy do pracy :))

hmmm pojedź do Tesco i sobie pooglądaj :) jeśli Cię nie odepchnie jakość wykonania to kupuj, w tej cenie niczego lepszego z nowych nie dostaniesz.

Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że nie zawsze dojedziesz na czas do pracy na takim skuterze. Coraz częściej widuję takie wynalazki pchane przez swych posiadaczy na poboczu. Taki jest niestety urok tych skuterów.

To router bassa , coliber itd. ja mam basse i jestem zadowolony narazie ma 5tyś i jeszcze nic się nie zepsuło tylko regulowałem zawory....

To jakie są dobre chińczyki ? Zipp , Ferro ?

dobrego chińczyka za 2 tys. nie kupisz

a za ile ?

3,5-4 tys. czyli tyle ile najtańsze sprzęty produkcji tajwańskiej.

to już lepiej używaną SR kupić ??

moja baśa jest super i nie zamieniłbym jej na jakiegoś tajwana do którego części droższe...

michal98 - droższe ale lepszej jakości, rzadziej potrzebne.
Maciek12x - oczywiście, że lepiej markową maszynę kupić, ale tylko taką za 3-4 tys. Za 2 tys. to niczego dobrego z używek nie dostaniesz.

Ja bym się bał kupić używke bo nie wiadomo jak kto docierał albo wogóle czy docierał...

hahaha polecasz mu kupić chinola, zamiast używanej apki?

Apka za 2tyś to będzie na zajechaniu...

to niech sobie dołoży 500zł i będzie ok, mój kolega kupił i jest bardzo zadowolony :)

Chinol będzie nowy i czesci tanie. Nauczy się mechaniki jak cos padnie. Ceny czesci do używanego markowca potrafią wykończyc.

no że części tanie to masz rację, ale jeszcze zależy na jakiego trafi