Nowy skuter-pierwsze odpalenie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Router Nowy skuter-pierwsze odpalenie

Ten temat zawiera 16 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe romet727p10 romet727p10 5 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe spikeyz
    spikeyz
    Użytkownik

Kupiłem nowy skuter.Router bassa 50. To jest mój pierwszy skuter w życiu. Zalałem go benzyną i spróbowałem odpalić. Słyszałem, że kręcił się rozrusznik ale silnik nie odpalił.
    Ma ktoś jakiś pomysł?

Zdjęcie profilowe romet727p10
    romet727p10
    Użytkownik

Najpierw kop go kopką żeby sobie zassał paliwo… Jak było sucho w baku to nie odpali od razu…

Zdjęcie profilowe adrianos17
    adrianos17
    Użytkownik

A podłącze się do pytania.Czym się różni Router Bassa od Metro City? Bo wybieram się kupić i nie wiem którego wziąść?

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    romet727p10
    Użytkownik

Nazwą i naklejkami 🙂

Zdjęcie profilowe adrianos17
    adrianos17
    Użytkownik

Tak mi się zdawało, i lekko plastikami z przodu ;). A czy orientuje się ktoś czy skuter można zwrócić do Tesco? Oczywiście nowy nie odpalany, nie zalewana benzyna?

Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

No raczej trudno będzie Ci go oddać. A co jest powodem zmiany decyzji? Już Ci się nie podoba?

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

spikeyz
    Użytkownik

Wracajac do mojego pytania-jak to zrobic „kopka” . Nigdy tego nie robilem. Normalne by odpalic musze miec kluczyk na zaplonie, trzymac hamulec i nacisnac przycisk na kierownicy. Aa kopką? Zapewne tez zaplon ale czy hamulec? I ile razy ta kopka?

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

kluczyk , zapłon i kopniak bez hamulca – tak jest u mnie i chyba w większości skutów

romet727p10
    Użytkownik

Zapłon nie musi być włączony by zassać paliwo, by odpalić tak. Jeśli masz problemy z odpaleniem to pokop go tak… ja wiem… 40 razy ( nie musi być wlaczony zapłon). potem poruszaj manetka tak 80 razy a potem kopnij go jeszcze pare razy na wylaczonym zapłonie. Zatkaj wlot filtra powietrza ręką i próbuj z rozrusznika 🙂
    Z kopki nie musisz trzymać hamulca. Z rozrusznika tak

spikeyz
    Użytkownik

Rozumiem,że olewam starter z kierownicy?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 17 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie