Nowy skuter do 5000zł

Witam Wszystkich!
Planuje na dniach zakup skutera, interesuje mnie nowy egzemplarz w cenie maksymalnie do 5000zł. W grę wchodzą jedynie 50 - posiadam aby kat. B. Zależy mi przede wszystkim na ekonomii więc bardziej skupiam się na 4T, skuter ma służyć mi w dojazdach do pracy - 15 km w jedną stronę. Moje gabaryty to: 21 lat, 189cm wzrostu i 79kg wagi. Jak myślicie znajdzie się coś? :)

Zipp Quantum
Junak 607
Romet RXL
i wszystkie inne kopie tych modeli. Niestety jak nowy duży to tylko chińczyk w tej cenie.

Dzięki za odpowiedz. Tak właśnie chodzę po necie i znalazłem Kymco Agility RS 4T za 4990zł co myślicie o tym skuterze?

Kup Zipp Quantuma nowego i odrazu cylinder 80ccm Airsall. Wyjdzie Cie to niecałe 4.000zł.

Bierz kymco, zipp,romet i junak to jeden pies. Kymco to taki lepszy chinczyk,

Do 5 tys. można już coś wybrać. Jak sam zauważyłeś możesz mieć Kymco. Ale możesz też skusić się na Sym Jet 50 4t. Sam mam nadzieję kupić Sym‘a. Widziałem wyprzedaż rocznika 2012 za niecałe 5 tys.

kolego ja ci poradzę kup se Benzer Barnet GP2ST albo GP4ST ten drugi mniej pali na pewno ale jeśli chodzi o wygodę mega spokojnie 2 nawet możesz jechać skuterek na trasy.

najlepiej kupić syma albo kymco agility a nie takie chinole jak zipp romet itd.

Polecam !

Romet 717 2T

Chłodzony Ciecza
hamulce tarczówki tylni i przednie
na blokadach 65 km/h
zamontowany gaz-box czyli pali 2 litry
podobno silnik podróby malaguti
Fajny wyglad

rozumny34 napisał:

Polecam !
Romet 717 2T
Chłodzony Ciecza
hamulce tarczówki tylni i przednie
na blokadach 65 km/h
zamontowany gaz-box czyli pali 2 litry
podobno silnik podróby malaguti
Fajny wyglad

hahahahaha nie rozśmieszaj mnie chinol za 5000???

Ja bym brał Hondę Vision:

Oszczędny, nowoczesny i wydajny silnik na wtrysku. W zasadzie bezobsługowy motorek, żadnych regulacji gaźników. Lejesz paliwo i wymieniasz olej. Cieszysz się bezawaryjną jazdą przez kilka następnych sezonów.
Troszkę musiał byś dołożyć do swojego budżetu, ale zawsze na te parę setek można wziąć kredyt. Szybko zrekompensujesz ratę kredytu tanią i bezawaryjną jazdą.

benekpe napisał:

Ja bym brał Hondę Vision:

Oszczędny, nowoczesny i wydajny silnik na wtrysku. W zasadzie bezobsługowy motorek, żadnych regulacji gaźników. Lejesz paliwo i wymieniasz olej. Cieszysz się bezawaryjną jazdą przez kilka następnych sezonów.
Troszkę musiał byś dołożyć do swojego budżetu, ale zawsze na te parę setek można wziąć kredyt. Szybko zrekompensujesz ratę kredytu tanią i bezawaryjną jazdą.

dobrze mu radzisz

polecalbym kymco agility 50 4t jest bezawaryjny ekonomiczny i na dlugie lata ja osobiscie przejechalem swoim 34000tys km i nic sie nie dzialo a kosztuje 4000zl nowy egzemplaz wiec naprawde warto polecam

zgadzam się z przedmówcami. Honda Vision jest bardzo dobrym wyborem. Sam polecam Kynmco. Agility 50 4T nowe w cenie 4k pln możesz spokojnie kupić, Vitality jest już trochę droższa.

dzięki wszystkim za porady. Kymco Agility RS 4T już stoi w garażu :) z zakupu jak narazie jestem BARDZO zadowolony. Pozdrawiam!