Nowy skuter do 4tyś zł – proszę o opinie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Nowy skuter do 4tyś zł – proszę o opinie

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe leoncjo leoncjo 6 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

Prosiłbym Was o pomoc – jaki skuter wybrać?

Kwota do wydania – 4000zł.
    Tylko i wyłącznie nowy.

Mam też swoje wymagania 🙂

– silnik tylko i wyłącznie 4T
    – skuter musi mieć płaską podłogę pod nogami (musi tam się zmieścić zgrzewka wody lub komputer PC)
    – musi mieć pod kanapą miejsce na kask, ew. musi dać się zamontować mu z tyłu duży kufer (choć chciałbym i jedno i drugie).

Pasujący do faceta 100kg wagi.

Tyle z moich wymagań.

A przy okazji, jaka jest najlepsza pora do zakupu skutera? Teraz przed Bożym Narodzeniem, czy może po nowym roku do marca-kwietnia?
    Najlepszy okres = wyprzedaże skuterów z obecnego lub zeszłego roku, niższa cena, bo marny okres sprzedażowy itp

Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Według mnie kymco agility. Co do tego kiedy kupić, to według mnie najlepiej teraz. Oczywiście jeśli Ci nie będzie przeszkadzało, że to rocznik 2011, a nie 2012. Bo to bez sensu kupować na początku sezonu pół tysiąca, do tysiąca drożej tylko przez tą różnicę.

o
    Zdjęcie profilowe leoncjo
    leoncjo
    Użytkownik

Polecam SYM Orbit. Kosztuje bodaj 3999
    IMO idealny na początek bo „markowy” a tani

kiedy 3 lata temu kupowałem swojego – ważyłem 110 kg – ale jechałem na próbę z koleżanką (czyli + jakieś 60kg) byłem zaskoczony jak dobrze się zbierał

Ale oczywiście z mniejszą masą szybciej i dynamiczniej. (teraz mam 75 kg – ale różnicę czuję tylko przyspieszając pod górkę 😉 )

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie