Nowy odblokowany moduł; nie odpala. Czy mogę pozmieniać piny ?

Witam,
Zakupiłem moduł do mojego Benzera WS50 aczkolwiek okazało się że jeden pin jest nie tam gdzie trzeba i dlatego nie pasuje i nie odpala na nim. Pytanie jest tego typu czy mogę pozamieniać miejscem ten jeden pin i będzie działało ?
Oto fotka:
(z lewej stary moduł z prawej nowy-końcówka; sam moduł większy i metalowy)

Chyba wszystkie chińskie motorowery z silnikiem 139FMB fabrycznie nie maja blokad, więc nie wiem po co Ci "odblokowany" moduł zapłonowy.

Chyba raczej prawie wszystkie nowe chinoli mają blokady na module.

Ja mam gdyż na 4 do 6tyś obroty i koniec. Ale wróćmy do pytania.

Zamień w najgorszym wypadku nie zapali he he ;)

Ale jak odpali to czy istnieje możliwość uszkodzenia silnika po dłuższej pracy ?

szyszu3 napisał:

Chyba raczej prawie wszystkie nowe chinoli mają blokady na module.

Ale tu jest mowa o motorowerze a nie skuterze.

Do maxxiuu: rozpędź się do (prawie)maksimum na 3 biegu a potem wrzuć 4 bieg. U mnie jak silnik nie był jeszcze dotarty to też miał problem, żeby na 4 biegu wkręcić się powyżej 6 tys. obr/min.

Grzesio85 napisał:

szyszu3 napisał:
Chyba raczej prawie wszystkie nowe chinoli mają blokady na module.

Ale tu jest mowa o motorowerze a nie skuterze.
Do maxxiuu: rozpędź się do (prawie)maksimum na 3 biegu a potem wrzuć 4 bieg. U mnie jak silnik nie był jeszcze dotarty to też miał problem, żeby na 4 biegu wkręcić się powyżej 6 tys. obr/min.

Dotrzyj i wtedy sprawdź. Po dotarciu kompresja się zwiększa, a co za tym idzie silnik jest mocniejszy.

Ja już mam 600km na liczniku, mam nadzieję że niedługo będzie widoczna poprawa, ale rzeczywiście przy pierwszych 100 czy 200km był jeszcze słabszy i przy 300km wymianie oleju, świecy i vervie 98 chodzi o niebo lepiej ;-)