Nowy motorower do 5000 zł

Witam mam do was pytanie jaki kupić motorower, najlepiej nówkę za cenę do 5000 zł.

Oczywiście 50cc.
Pozdrawiam. Ma to być mój pierwszy motorower.

Edit:
Leone RK 50 - Podoba mi się, lecz ścigacze odpadają wole coś na wzór rometa zetki 50 itp.

Info coś =] : 170cm wzrostu

Może Leone RK 50? Ładny jest tylko jest trochę mułowaty ale fajny.

http://otomoto.pl/junak-inny-901-rs50-sport-tuning-krakow-M3232432.html
Odradzam wszelkiego rodzaju romety o poj. 50cm3

Leone RK50 , już lepszy od junaka jak dla mnie. Z tego co się ostatnio dowiedziałem junaka kupiła japonska/chińska firma.

Kowal1308 napisał:

Leone RK50 , już lepszy od junaka jak dla mnie. Z tego co się ostatnio dowiedziałem junaka kupiła japonska/chińska firma.

Też bym brał Leone, ale kolega mówi, że odpada więc...

Co do Junaka to ktoś z forum posiadał 901 i go dość mocno chwalił ;)

Czemu Leone odpada?? Junak też ładny jest ale mi się podoba bardziej Leone.

matol1798 napisał:

Czemu Leone odpada?? Junak też ładny jest ale mi się podoba bardziej Leone.

Napisałem w 1 poście ze motorowery na wzór ścigacza odpadają, junak nawet nawet. Zwłaszcza że można go zakupić w sklepie blisko mnie.

Czekam na dalsze propozycje

A Zipp X Race?

Kowal1308, dla ciebie będzie najleszy Junak 901, lub jeśli chcesz coś mocniejszego weź Junaka 902, mam takiego od 2tyg. i bardzo dobrze się spisuje

No to zdecydowanie Junak. Chyba że chcesz coś od Zippa np. pro 50 albo xrace ale jak masz większy budżet to kup junaka.

Moim zdaniem lepiej kupić kilku letnią markową maszynę niż jeździć na czymś co ma 3konie i ledwo co rusza z pod świateł. ( Czytaj Zipp Pro 50.)

Popieram rkosa!
Za cenę nowego chińczyka typu zipp pro można mieć ładną używkę.

up

kup sobie yamahe tzr.

Kup Apkę rs lub Tzr'kę a długo pojeździsz.

Jak poprzedni właściciel ją szanował, nie lał mixolu i użytkował ją normalnie. Przed sprzedażą można każdą maszynę ładnie wyszykować.

Może najpierw niech powie do czego będzie ją wykorzystywać. Po co komu TZR jak szuka czegoś żeby wygodniej pojeździć i do tego ekonomicznie.

Tak jak kolega napisał wyżej, tzr nie potrzebuje ale nie chce aby się szybko rozwalił, plastiki trzeszczały i jak w temacie to ma być NÓWKA a wy mi gadacie o używanych...

Może Romet Zetka ??

Albo Barton Fighter??

No to jak ma być nówka to bierz to co ci się podoba. Z jednej fabryki wszystko wyjechało...
Ja bym patrzył na cene bo skoro i tak chińczyk, to przynajmniej, żeby nie zapłacić jak za nie wiadomo co.