Nowy motorower do 4000zł.

Cześć, napisałem że poszukuję nowego motoroweru bo nie myślałem tylko o skuterze ale też "ścigaczu" (o pojemności 50ccm3). Do wydania mam 4000zł. Do tej pory jeździłem na Zipp`ie Quantum Rs, i miałem z nim trochę problemów więc średnio jestem nastawiony do tej marki. Znalazło by się coś takiego (fajnie by było gdyby był nowy). nie ukrywam że też trochę zależy mi na osiągach i małej cenie zdjęcia blokad w razie by takie występowały. Co polecacie? Z góry dzięki :D

Aprilia rs , ja myśle że uda ci się jakąś znaleźć

A jeśli nowy to napewno jakiś chinol no bo co innego nowego ?

Jeśli chodzi o motorowery to na pewno w tej kwocie nie szukaj chińskich. Poszukaj jakiejś ładnej używki. Szukaj czegoś z silnikami AM6/D50B0. Jeśli chodzi o pseudo ścigacze 50ccm to zwróć uwagę na: Yamaha TZR, Rieju RS2, Peugeot XR6, Derbi GPR, Aprilia RS. Proponuję Ci zwrócić uwagę nie tylko na te pseudo ścigacze, ale też pooglądać Supermoto lub Enduro, może Ci się spodoba. Co do SM/Enduro to proponuję: Yamaha DT, Rieju RRX/SMX/RR/MRT, Peugeot XPS, Beta RR, Derbi Senda, Aprilia SX/RX, Gliera SMT/RCR.

Zastanów się nad markową 50-tką. Licz się z tym ,że oczywiście koszta eksploatacji takiej maszynki będą znacznie wyższe niż przy chińskim motorowerze.

Cena części bez porównania wyższa, spalanie też. To są minusy markowych, a plusy są takie, że są lepsze i to o wiele w wykonaniu oraz mają lepsze osiągi.