Niski motorower dla średniej osoby.

Witam
mam prawie 15 lat i szukam niski motorower do 2500zl w stylu łosia, jestem dosyć wysoki 175 i 60kg wagi.
Prosiłbym o jak najszybszą pomoc. Najlepiej cos nowego. wyslucham ew inne propozycje. Pozdrawiam.

motorower biegowy czy skuter tez wchodzi w grę

skuter nie

snajper061 napisał:

motorower biegowy czy skuter tez wchodzi w grę

nie zabardzo :)

dożuć troche kasy i se kupisz nowego rometa ogar 50 albo idz do media expert o ile sie nie myle to był jak jechałem autem za 2199zł

martin1996a napisał:

dożuć troche kasy i se kupisz nowego rometa ogar 50 albo idz do media expert o ile sie nie myle to był jak jechałem autem za 2199zł

nie odpowiada mi on widzialem go za 1800 dzisiaj w promocji ale jednak nie chcialbym cos w stylu kigway chopper 50 odrobine tańsze od tego modelu

jak zdążysz to kupisz.
http://otomoto.pl/zipp-inny-ranger-promocyjna-cena-M3728043.html

Mikołaj Wid... napisał:

martin1996a napisał:
dożuć troche kasy i se kupisz nowego rometa ogar 50 albo idz do media expert o ile sie nie myle to był jak jechałem autem za 2199zł

nie odpowiada mi on widzialem go za 1800 dzisiaj w promocji ale jednak nie chcialbym cos w stylu kigway chopper 50 odrobine tańsze od tego modelu

???!!! Gdzie Wy widzicie Ogara w tej cenie jeśli na All. są po 2499 najtaniej, a u dystrybutora są po 2799,- !!!??? Na stronach Mediaexpert nic nie ma o tym, że posiadaja ten model w sprzedaży. Więc?

Piszesz że szukasz czegoś nowego ale ja bym ci radził kupić zadbaną hondę elite e
sam mam taki model jest dość stara 1996, ale nigdy mnie nie zawiodła, nigdy jeszcze nie była u mechanika pali zimna czy ciepla.
ma niezłe przyśpieszenie, choć jest dosć mala i mało pakowna, ale wiekszy kufer rozwiazuje sprawę.

Mikołaj Wid... masz prawie 15 lat - a masz jakiekolwiek uprawnienia do prowadzenia motoroweru ?