Niewiarygodne Historie UFO – ( UFO76PL :-)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Niewiarygodne Historie UFO – ( UFO76PL :-)

Ten temat zawiera 271 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 1 lat, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 151 przez 160 (z 272 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Nooo taaak, wszystko jasne! Wy naprawdę chcecie się mnie stąd pozbyć;)))))
    Dobra, Millenium Larssona zaklepane w bibliotece, na początek wystarczy:)
    FBReader na tablecie zainstalowany, jeśli możesz to podeślij cosik w wolnej chwili Zulusku 🙂
    Tylko wiesz… ja z komunikacją miejską niewiele mam wspólnego, chyba już bym nie umiała biletu skasować;))) Na suterze ten numer z jedną łapką wolną nie przejdzie;)))
    No proszę! Taki to pożyje! Smacznego!!!;)))

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Dzięki! 🙂
    *
    Wysłane.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Thx:))) Dojjjszło;)))

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Zmieniłem dziś opony w Smyku na Metzeler Feelfree Wintec. Sprzedałem kurtkę motocyklową której nie używałem i przekierowałem diengi na opony:-) Kapcie mają bardzo przyzwoite opinie wśród użytkowników więc liczę na to że u mnie się też sprawdzą! Na razie spokojna jazda bo muszą się dotrzeć.

Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Czekam na opinię, bo tym modelem się interesowałem 🙂

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Dość miękka mieszanka. Zrobiłem na nich w piątek trochę kilometrów w deszczu. Jest lepiej niż wcześniej mimo że nowe. Zobaczymy jak na śniegu. Poza tym zaliczyłem 10km korka jakiego jeszcze nie widziałem w Warszawie! Od zjazdu z Mostu Łazienkowskiego po Jerozolimskie, Prymasa, Kasprzaka i początek Połczyńskiej. O 16.30. Cały czas jadąc między autami:/ To jest jakieś Tokio o tej porze!! Jakbym jechał samochodem to bym zwariował:/ Założyłem 120/70 na przód bez żadnego problemu. Jakoś tak dostojniej teraz się prezentuje i kompletnie nie odczułem tej zmiany na kierownicy:-)

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Szczerze … to mam nadzieję, że trooochę poczekacie na testy po śniegu, bo mi aż tak tęskno za jazdą po białym nie jest…;)))

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ja też nie jestem fanem jazdy po śniegu na skuterze:-) Ogólnie pora roku już nie sprzyja śmiganiu na bzyku… Zmieniłem opony, bo na założonych fabrycznie nawet latem bałem się złożyć mocniej w zakręcie. Miałem wrażenie że są twarde i nie trzymają się drogi. Obecnie na mokrym asfalcie przy 2-4 stopniach, jadąc prosto miewałem wrażenie że za chwilę stracę kontrolę nad sprzętem:/ Mam małe doświadczenie w jeździe na jednośladzie i dlatego zrobiłem ten ruch. Mam nadzieję że miększe opony dadzą mi trochę lepszą przyczepność na mokrej nawierzchni przy niższych temperaturach:-)

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Pierwsze koty za płoty:-) Od kilku dni Żona skarżyła się na Mio, że ciężko jej odpala rano i po dłuższym postoju. Postanowiłem dziś wyjąć w smyku gaźnik i go wyczyścić. Pierwszy raz w życiu to robiłem:-) Fajna zabawa! Rozebrałem na części pierwsze, wyczyściłem i złożyłem. Niestety nie miałem jak sprawdzić czy automatyczne ssanie działa poprawnie. Mam nadzieję że jest w porządku i ciężki rozruch to nie wina ssania. Zamontowałem go już i uruchomiłem skuter. Śrubka od regulacji mieszanki wykręcona na 3,5 obrotu i tak było wcześniej. Jak polecacie regulować gaźnik? Na zimnym czy ciepłym silniku? Jutro postaram się jeszcze kupić klucz do świec i sprawdzę jak wygląda obecnie zamontowana. Kupię też nową świecę żeby w razie czego ją wymienić. W instrukcji napisane jest że siedzi tam NGK C6HSA. Z tego co wiem, świeca po wykręceniu powinna być jasno brązowa? Oczywiście pojawia się jeszcze temat jak mocno dokręcać świecę… Wszelkie porady w temacie będą cenne:-)

Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

Regulacje robisz na silniku rozgrzanym do temperatury w jakiej pracuje docelowo.
    Ściąga do świecy tutaj:
    http://www.dansmc.com/Spark_Plugs/Spark_Plugs_catalog.html
    Moment dokręcania świec itd znajdziesz w serwisówce – pogugluj za nią.

Oglądasz 10 postów - 151 przez 160 (z 272 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie