Nie pali ze startera

Witam serdecznie. Mam problem z moim keewayem matrixem, ponieważ nie chce mi palić ze startera. Z kopniaka pali normalnie, ale rozrusznik nawet nie kręci. Miałem wymieniany akumulator i regulator napięcia, ale to nic nie pomogło. Ktoś ma jakieś pomysły? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Rozrusznik do wymiany.. albo sprawdź bezpiecznik ja miałem tak samo :P

Stycznik, rozrusznik albo coś z przewodami czy przyciskiem. Podczas próby odpalenia słyszysz jakieś pykanie ?

Zapomniałem tylko dopisać, że naciskając na przycisk startera, rozrusznik kliknie, znaczy się że prąd a w zasadzie jakiśsygnał startujący do niego dochodzi ale wogóle nie ma mowy o zakręceniu.
Aku jak było zmienione, to działal przez 3 dni, później go rozładowało i tak w kółko.

Czy aby nie stycznik pyka? Sprawdź skąd pykanie dochodzi.

Naciskając na starter pykanie dochodzi gdzieś z okolic silnika. Jakby rozrusznik maiał zamiar zakręcić, ale nie może.

możliwe że chyba bendix lub cały rozrusznik

Weź klucz jakiś i popukaj rozrusznik z umiarem oczywiście, bo możliwe, że szczotki się zawiesiły.

Skuter rozebrany. Cykanie dochodzi z miejsca gdzie są podłączone dwa grube przewody-czerwony i czarny. Taki piździelec wielkości mp3(okrągły). Bartolini, a w ktorym dokłanie miejscu jest ten rozrusznik??

Odpowiedzi pisałem na podstawie Twoich postów w których zawarłeś informacje o problemie. Na pytanie gdzie jest rozrusznik, nie jestem w stanie odpowiedzieć, ponieważ nie wiem jaki masz skuter.