Nie moge sobie poradzić ze skuterem

witam,bo mam takiego problema mam skuter SUZUKI KATANA AY50 rocznik 97r, mianowicie sytuacja wyglada tak ze jak zapale to chodzi mi skuter tylko ze jak rusze i chce jechac to zalewa mi się gaźnik dostaje za duzo benzyny z baku i co to moze byc za przyczyna jak zrobic zeby normalnie dozowalo sie paliwo z baku do gaźnika ?

wyreguluj gaznik sprawdz czy nie łapie lewego powietrza

Koloc napisał:

witam,bo mam takiego problema mam skuter SUZUKI KATANA AY50 rocznik 97r, mianowicie sytuacja wyglada tak ze jak zapale to chodzi mi skuter tylko ze jak rusze i chce jechac to zalewa mi się gaźnik dostaje za duzo benzyny z baku i co to moze byc za przyczyna jak zrobic zeby normalnie dozowalo sie paliwo z baku do gaźnika ?

Prosimy o jakieś dodatkowe informacje naprowadzające.

Czy stało się to nagle? Czy od jakiegoś czasu?

Czy skuter jest tuningowany czy seryjny?

jeszcze jakies porady propozycje ??

skuter jest seryjny, a to sie stalo od jakiegos czasu na poczatku zaczoł mi przerywac raz miał moc a raz gasnoł nawet przy całej odkreconej manetce i pierw bylo tak ze paliwo nie dochodzilo do gaźnika a teraz zrobila sie odwrotna sytuacja ze znowu paliwo dochodzi do gaźnika ale aż za duzo dozuje sie tego paliwa bo aż zalewa mi gaźnik i niewiem co z tym zrobić;(

Odpowiedz na pytania kolegi wyżej, to będzie nam łatwiej stwierdzić przyczynę.

EDIT: Przepraszam, nie widziałem tej wiadomości, robiliśmy wiadomość równo, tyle, że ty prędzej skończyłeś :)

juz odpowiedziałem !!

pomozecie mi chłopaki ??