Nie liczy kilometrów.

Witam, mam mały problem. Otóż Skuter nie liczy przebytych kilometrów... Wszystko inne działa, prędkość i wgl, lecz nie liczy km. Co może być przyczyną?

odkręć w przednim kole tą osłonę i zobacz czy się nic nie odkręciło bądź wyrwało...

Wszystko jest na swoim miejscu. Nic się nie wyrwało.

michal98 skoro miki napisał że prędkość mu pokazuje tylko nie liczy kilometrów przejechanych to problem jest z licznikiem a nie ze ślimakiem w kole. miki19972 skoro masz trochę zdolności manulanych to rozkręć cały licznik itp i pokombinuj może po prostu jakieś trybo wypadło albo się ułamało różne mogą być tego przyczyny. Jak rozbierzesz to powinieneś zobaczyć co i jak.

pawelek1991 , zrobię tak jak mówisz. :)

Może miał ktoś taki sam problem i może się podzielić informacją?

zrób tak jak mówił pawelek1991 rozkręć i sprawdź licznik ja miałem tak że jeździłem skuterkiem po dziurach i wyleciał mały trybik po włożeniu chodził jak nowy:)

Dzięki, jutro sprawdzę :) też dużo po dziurach jezdzilem :)

Ja na twoim miejscu bym się cieszył ze km nie liczy :)

tylko przy docieraniu to jest problemem , na początku się cieszyłem :)

jet_force - gdzie dokładnie jest ten trybik?

http://www.mantaclub.pl/fotki/zegary/zegar13.jpg nie jest to akurat ten licznik u mnie był szary trybik a na zdjęci u jest on żółty

to zaraz lece rozkręcać :)

sprawdź czy inne elementy nie są poluzowane

zaden tryb nie wyskoczyl ani nic.. ;/ nie wiem co sie stalo ze nie liczy.. a nie bedzie to wina slimaka?

odświeżam.

jezeli predkosc pokazuje to silmak odpada. Musiało cos sie stac w srodku w liczniku.

A z linką mogło się coś stać?

Pomyśl na logikę. Jeżeli linka była by uszkodzona to prędkość nie byłaby pokazywana. Musiało coś zepsuć coś w liczniku.