Nie ładuje akumulatora słabe kierunki światła i tp

Witam mam problem z moim motorowerem zipp neken 2 problem polega na tym że nie ładuje mi akumulatora a podczas jazdy mam bardzo słabe kierunki światła a jeśli włączę podświetlanie zegarów jest jeszcze gorzej nie jest to wina iskrownika bo przełożyłem od kolegi i było to samo problem nastąpił około 2 tyg temu nwm co może być przyczyną jeśli ktoś wie co może być nie tak proszę o odpowiedź

regulator napięcia lub słabe połączenia elektryczne kabli masy lub innych, zwarcie w akumulatorze lub gdzieś po drodze. Może być kilka przyczyn że instalacja jest niewydolna.
A jak silnik stoi a wszystko (kierunki) chodzi z super naładowanego aku - to jak to wygląda?

Jak aku jest naładowane to chodzi wszystko jak powinno.

no to jak pisałem

Kup regulator napięcia i powinno pomóc - ja przez 8 lat wymieniłem już ze 3 sztuki. Tylko taki sam jak masz, gdyż te mniejsze od skutera pomimo takiej samej wtyczki też nie dają rady.

Problemem był zły akumulator kupiłem identyczny jaki był motoq 5ah teraz kierunki są mocne dobrze podświetla zegary mogę włączyć wszystko i świeci świetnie tak jak tamten akumulator był dobry ale mam jeszcze jeden problem przednia lampa świeci słabo nwm czego to wina na innych takich samych żarówkach świeci tak samo.