Nie kupuj skutera w Media Ex…T

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Nie kupuj skutera w Media Ex…T

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Nortos Nortos 1 miesięcy, 1 tygodni temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Sylwia Bandyga-Dudkiewicz
    Użytkownik

Witam serdecznie,
    Zdecydowanie NIE polecam kupowania skutera w Media Expert!
    Po okresie pół roku od zakupu sprzęt już nie był sprawny do jazdy. Po „dłuższym” czasie zwrócono mi go z serwisu i tym razem też się nim nie nacieszyłem za długo, bo nie cały miesiąc. Niebawem kończy mi się gwarancja, a sklep nie przystaje na Odstąpienie od umowy, choć wg prawa polskiego gdy zdarza się dwukrotna reklamacja z tytułu Rękojmi, klient ma prawo oczekiwać odstąpienia od umowy. W tej chwili planuję drogę sądową, bo działania powyższego sklepu są na granicy prawa, o ile w ogóle są z nim zgodne np. w piśmie reklamacyjnym przytaczają fragment przepisu, który pozbawiony drugiej części ma zupełnie odmienne znaczenie. Pozdrawiam i jeszcze raz odradzam tego Zakupu.
    P.S. Pojazd również bardzo szybko podlega korozji.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

myślę że nie tyle ma znaczenie GDZIE kupujesz tylko to CO kupujesz i jak serwisujesz.
    Tak naprawdę to ten twój post jest dla mnie równie wiarygodny co taki kompletnie przeciwny – jakie to fantastyczne skutery można kupić w media expert.
    Ogólniki, brak szczegółów – równie dobrze możesz być pracownikiem konkurencji i wypisywać takie pierdoły za kasę.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Jaki to model Sylwia?

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
    Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

ja kupiłem rok temu, kurier przywiózł i wszystko spoczi
    @edit. poza tym, kto normalny serwisuje skuter aby utrzymać gwarancję 😀 przecież ona praktycznie niczego nie obejmuję i tracisz po 200zł za wpisik i utrzymanie jej, za tą kwotę byś naprawiła skuter 5 razy

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 miesięcy, 1 tygodni temu przez Zdjęcie profilowe Nortos Nortos.
    Router Grande 50/90, Tłok wypukły 51mm
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 miesięcy, 1 tygodni temu przez Zdjęcie profilowe Nortos Nortos.
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie