nie działajacy starter w zipp pro 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery nie działajacy starter w zipp pro 50

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 6 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe seba
    seba
    Użytkownik

Witam. Mam problem ze starterem w zipp pro 50. Otóż czasami mi szwankował raz działał raz nie, pozniej tylko jak sprzęgło wcisnąłem to krecił na rozruch , a teraz wogóle nie reaguje. Akumulator naładowany na maxa klakson, swiatła działaja , a na starter nie kreci. Dodam ze przekaznik jest dobry bo na zwarcie normalnie kreci a do przycisku tak jakby prąd nie dochodzi. Włacznik starteru sprawdzony ,wyczyszczony z zanieczyszczeń,wszystkie kable pewnie sie trzymaja, spinki tez sprawdzone dobrze sie trzymają..

• Ten temat został zmodyfikowany6 miesiące, 1 tygodni temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    • Ten temat został zmodyfikowany6 miesiące, 1 tygodni temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    Zdjęcie profilowe seba
    seba
    Użytkownik

Teraz okazało sie ,że idealnie działa starter,ale tylko wtedy jak wcisnę sprzęgło.Od zawsze palił na starter bez wciskania hamulca ,czy sprzegła. A teraz rozruch działa tylko ze sprzegłem. Czym to moze być spowodowane? To wyglada jakby teraz wciśniecie sprzęgła dawało masę, lecz jakim cudem

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

naprawił się.

ziuuummmm….

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie