Nie chce odpalić

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Nie chce odpalić

Ten temat zawiera 29 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 8 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 30 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam ponownie a więc tak w czoraj udało mi się odpalić Italjeta pochodził z 40 minut i zdechł odkrecam swiece cała czarna , wiec wytarłem ją i tak zostawiłem. Przychodze rano na działke ital odpalił z pierwszego (dziwne) , więc zgasiłem go i chciałem zmienić dysze więc założyłem 60 , i nie chciał odpalić , wiec stawiłem 95 i też nic , czysciłem z 5 razy i ciagle nie odpala kopie kopie kopie a tu nic iskra jest na 2 cewko modułach sprawdzałem nowa świeca jest . Co to może być ? Gaźnik walniety czy jak ?

Anonimowy

świece zaleważ

Anonimowy

Nie sucha jest

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

to sprawdź czy w ogóle paliwo do cylindra dochodzi.
    podlej trochę pod świece i jak wtedy odpali to wiesz już czemu problem występuje i pozostaje szukać przyczyny

Anonimowy

Też nie chce odpalić jak mu wstrzykne paliwo

Anonimowy

jak ja zawsze rozbiore gaźnik to pozniej zeby nie meczyc się i nie kopac 200x razy to biore i ssam za przewód od kranika żeby benzyna sobie spokojnie do gaźnika źleciala, nie trzeba się martwić o to że zaleje bo gaźnik sobie sam wezmie tyle ile potrzebuje 🙂
    pozdroo

Anonimowy

Heh ja wiem o tym ale , za każdym razem pływak był pełny i ciagle to samo

Anonimowy

sprawdź kompresje dla spokoju ;p
    może cylinder zarżnięty tak że kompresji nie ma i przez pierścienie cała mieszanka przelatuje ;p
    Albo uszczelka któraś puściła, pod głowicą, cylindrem.

Anonimowy

Cylek nowy więc odpada ta możliwość (ale przed w czoraj z rana z 1 zapalił) uszczelki są nowe i nawaliłem teraz silikonu ale z umiarem

Anonimowy

jak gaźnik zalany, zawór membranowy ok, cylinder według ciebie jest nowy to nie ma inne możliwości musi zapalić, co innego jak by świeca była zalana.
    Jak jest sucha to
    1. Cyl nie ma kompresji
    2.Gdzieś jest nieszczelność na krućcu ssącym i nie daje rady wybrać mieszanki z gaziora

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 30 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie